Kesin görmek istiyorum dediğin yer neresi?

Kesin görmek istiyorum dediğin yer neresi? Avrupa -asyada-güney amerika - amerika heryer olabilir. 17 ülke gezmiş biri olarak söylüyorum bitmiyor bence böyle yerler

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• ya ben tüm dünyayı gezmek istiyorum :D Ama en çok amerika biliyorum çok sıradan ama hayalim gibi bişey :D

0|1
    0|0
  • Barselona-İspanya özellikle de Gaudi'nin eserlerini görmek istiyorum.
    Roma-İtalya.
    Budapeşte-Macaristan.
    Norveç.
    İsveç
    Yazmaya başlayınca yaz yaz bitmez bu liste... Benim böyle bir listem vardı bir zamanlar bir yere yazdığım sanırım 70 küsür yer yazıyordu burada... Ülke ülke şehir şehir.

0|0
    0|0
    • bu bahsettiklerin içinde en hoşuma giden barcelona norveci pek sevemedim bir tek kuzey ışıklarında güzeldi

• Ben soğuğu çok seven bir insan olduğum için Norveç ve Kanada'ya mutlaka gitmek istiyorum...

• canada güzel yer torontoya gitmiştim çok türk var

• mısır

0|1
    0|0
    • piramitler ve hazar denizine dalmak dışında çok sarmıyor ya safari felan sıcakdan geberiyorsun :D

• Raqqa

0|1
    0|0
  • Guney kore :)

0|0
    0|0
  • Ne iş yapıyosun ya böyle geziyosun

0|1
    0|0
    • ben amerikan vatandası gibi bişeyim =) sadece süremin dolmasını bekliyorum amerikaya gidiorm 4 ay çalısıorm 10 bin usd biriktirip ya geliorum tr ye 1yıl yatıorm ya da dünyayı geziyorum

• Naptin peki bana da anlat ya abd vatandaşlığını kimseye vermiyolar kolay kolay

• uzun mevzu :D özelden mesaj at burada yazamam

Erkekler Ne Diyor 6

• Afrika ile başlayıp geri aklan her yeri görmek isterdim

0|1
    0|0
  • Avustralya'da Sydney ve Alice Springs. Bir de Yeni Zelanda'yı baştan sona gezmek istiyorum.

0|1
    0|0
  • St. Petersburg. Bu arada o kadar ülke gezen biriyle sohbet etmek için neler vermezdim ki :/

0|1
    0|0
  • rusya azerbaycan atom bombası atmak istiyorum oraya tabi biri boşyere okacak ama olsun

0|1
    0|0
  • Fas'ı görmek isterim

0|0
    0|0
  • Prag

0|0
    0|0
Yükleniyor...