Edebiyat Severler...

Lise Türk Edebiyatında en sevdiğiniz dönem hangisiydi?

Şiir ve kitap okumayı sever misiniz?

En sevdiğini roman/yazar/şiir/şair kimdir?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Edebiyat okuyorum artık dönemlerden bıktım görmediğimiz dönem kalmadı..Ömen Hayyam,Nedim,Kani...

0|0
    0|0
    • Divan Edebiyatı yani :)

• Divan edebiyatı iyidir fakat anlamak lazım.Günümüz türkçesine çevrildiğinde mükemmel sözler çıkıyor ortaya

• Kesinlikle...

Erkekler Ne Diyor 5

• en çok hayat edebiyatını seviyorum

0|0
    0|0
  • Küçük iskender... etkileyici ;)

0|0
    0|0
  • şiir sevmiyorum artık

0|0
    0|0
  • Lise biteli 10 sene oldu. Hayrılı uğurlu olsun. iyyyy iyiki liseli değilim.

0|0
    0|0
    • Lise Türk Edebiyatı dememin nedeni eğer üniversitede bölümünü okumuyorsan edebiyatı sadece lisede görüyorsun.Ayrıca gözün aydın liseden bezmişsin galiba :).10 sene bayağı olmuş konuları unutmuşsundur.

• çok geç anlıyosunuz biz sizin zamnınızda böylemiydik teheyt teheyt ( :

• öyle mi? tamam o zaman.

• can dündar iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Türk Edebiyatıyla çok yakından ilgilenemedim.ama yine de cumhuriyet dönemi yenilikçi yazarlar-serbest şiire geçiş dönemindeki eserler ilgimi çekmiştir.

daha çok yeraltı edebiyatıyla ilgileniyorum,favori yazarlarım gorki,bukowski,jack london,kafka...

daha çok çoğaltılabilir aslında tabi.

yerli şiirde ise yeni nesil şairlerden sunay akın,küçük iskender,murathan mungan iyidir.

tabi üstatlar var es geilemeyecek , ahmed arif,nazım h. ran,can yücel,metin altıoklar,cemal süreyya,ece ayhan,attila ilhan gibi.aklıma gelmeyen bir çok değerli isim de olduğuna eminim.

0|0
    0|0
  • Serveti fünun u daha çok severdim.Ataol Behramoğlu -yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var.bu şiiri çok seviyorumm.:)

1|0
    0|0
  • yüregım senı cok sevdıı en begendıgım romandı canan tan yazarıydı. serveti funun donemını sevıyorumm

0|0
    1|0
Yükleniyor...