Ygs'ye kolay çalışma tekniknikleri?

Tabi varsa böyle bir şey aşırı sıkılıyorum bu sene kazanmak zorundayım ve ben ders çalışamıyorum şu an toplam netim maalesef 67 sizce Nasıl yükselir

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Tek bir yayına girme tüm yayınların denemelerini olmaya çalış konu eksiğin yoksa değişik yayınların soru tiplerini çözmeyi dene soru tiplerini bil yani. Eksiğin varsa gece 4 te uyan konu tekrarı yap. Uyu rüyana bile girer. Kitap oku sürekli ders çalışma çık dolaş stresini at. Sakin ol her denemede tek konu dan sorular çıkmaz gelendir bu senin hangi konuları bildiğine bağlıdır. Sınavda daha çok çıkan konuları tespit et onlara yoğunlaş

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ygs ye en kolay çalışma tekniği mumpsiant tır dene faydalarını görüceksin yıllar önce atalarımızın kullandığı teknik ama artık ne yazıkki pek fazla insan bilmiyor ve denemiyor

0|0
    0|0
  • Öyle bir teknik yok :D

0|0
    0|0
  • sınav 2 saat 40 dakikaysa 2 saatin türkçe paragrafa gidiyor hiç çalısmana gerek yok :D

0|0
    0|0
    • Benim Türkçem iyi en fazla 40 dk mı alıyor o sorun değil

• sakın normal deneme sınavıyla bir tutma ygsyi :D

• Maalesef kendi iradene bağlı, iraden dediğin gibi düşükse sınavda başarılı olma olasılığın %1

0|0
    0|0
  • planlı çalışmak düzenli ara vermek ve sıkıldığın an ara verip başka bişeylerle uğraşıp sonra sorulara geri dönmek bukadar BAŞARILAR :)

0|0
    0|0
  • Net ney la

0|0
    0|0
  • Benim 50 net

0|0
    0|0
  • Çalışmak sadece geleceğini düşünerek

0|0
    0|0
  • Yapamadığın konuları salla sevdiğin konulara odaklan bende işe yaradı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...