Tarih hakkında en iyi bilgiyi nerelerden edinirim?

Ders için soruyorum. En güzel anlatımlı belgesel tarzı vidyoları nereden bulurum kitap ta olabilir.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Asjfjd dicem alakasız olucak.

40 gün sonra seni bilgilendirme şerefine laik olmak beni cok memnun bahtiyar ve ihtiyar etti. Tarih bilgim pek genis değil. Ama Ilber Ortay'ı ben de öneririm.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Belgesek tarzi videolar sacmalik da olabilir. Kadir Misiroglu bu ulkede tarihciyim diye geziniyor.

0|0
    0|0
  • Tarihini ogrenmek icin sorsaydin cevap verirdim. Ne de olsa dersten sonra biseye yaramayacak.

0|0
    0|0
    • Sen yine de cevabını esirgeme dostum. Bilmek için öğreniyorum ezber için değil.

• Genis Turk tarihi icin Ilber Ortaylinin Turk Tarihi
      Osmanli icin Halil Inancik Devleti aliyey-i Osmaniye
      Ayrica kitapcilarda Buyuk Osmanli Tarihi adli kitabida alman lazim.

Soyledigim ilk iki kitap DR de mevcut.

• Çok teşekkür ederim. Zaten sınav hazırlık olarak tarih kitaplarım var. Bir de belgesellerin ve yazarların kaleminden okumak istiyorum bu yüzden sordum. dediklerine bakacağım tekrardan teşekkürler.

• Hangi tarih hangi ders için

0|0
    0|0
    • Valla hocam benim dersim falan kalmadı ders dediysem de sınav için yani bahsettiğim genel kapsam. Ve bizim eğitim sisteminin kapsamında hangi tarih varsa o

• Ben zaten kolayları beceremiyorum matematiği şu yaşımda hallettim şimdide tarihe el atıyorum. Sen kaynak varsa ya da önerin varsa bana söyleyiver gerisini ben hallederim.

Yükleniyor...