Kızlar olmasaydı erkekler Cennetlik miydi?

Ben kızlar yüzünden Cehenneme giderim. Olmasaydı Cennetliktim. Bence böyle. Sizce?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• kizlar olmasa siz yine bir yolunu bulurdunuz. damacanaya ordege kayanlar bile var dusun😂

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Kadınlar olmasaydı sen diye bir şey olmazdın zaten.
    Yahut kadın diye bir şey olmasaydı erkeklerde doğursaydı o zamanda erkeklerle yaptığın günahlar olurdu yani her türlü ateşe gideceksin nefsine hakim olmazsan.

1|1
    0|0
  • Kadın senin hem cennetin hem cehennemindir. İyi davranırsan sana Cennet kötü davranırsan Cehennemin olur kendisi de yanar seni de yakar.

1|1
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Neden ne yaptılar sana

0|0
    0|0
  • anan olmasaydı sende olmazdın

0|0
    0|0
  • Cennet, cehennem diye bir şiy yok.

0|0
    0|0
  • Yoo alakası yok iradene hakim olduktan sonra kızlar istediği kadar çevrende dolaşsın. Denk bir örnek olmasada bknz. Hz. Yusuf..

1|0
    0|0
    • Nefis var, şeytan var, tahrik var, var oğlu var mk bu zamanda nasıl cennete gidiyim ben skrm adaletini böyle dünyanın

• Ben nasıl tutuyorum kendimi :D tahmini seninle yaşıtım kısaca 26 yaşındayım 16 yaşından beri aklım eriyor bu işlere ama bak 10 senedir bir çok kız arkadaşım olmasına rağmen kendimi hep tuttup gerek kendime olan saygımdan gerek ona olan saygımdan.( Ben kimseye yapmayın ya da niye yaptın diye de yargılamıyorum herkesin kendi seçimi ondan direk örümcek beyin diye de alnıma yapıştırmayın yani damgayı sonuçta celebesini ben çekmicem :D )

Yükleniyor...