Cem Yılmaz'ın "Ali Baba ve 7 Cüceler" filmi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Henüz bu filme gitmedim. Fakat sözlükte ki yorumlardan anladığım seyircinin geneli filmden hoşnut olmadığı. Peki siz film hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
23|31

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Güzel değildi 4 5 defa gülmüşümdür toplam. Yani cem yılmaz filmi dediğin adamı kahkahalara boğar. Ve saçmaydı zombi olayı vs. Bide cem yılmazın her filmde 2 rolünün olması baydı açıkçası

1|3
    1|0
  • henüz gitmedim ama bugun magazinden izledigim kadarıyla kimse hosnut degil. sinema solunda cem yılmazın hayranları kendisiyle ilgilenmedigi icin flim bitmeden yarısında terk etmis sinirlenip. kendini ne zannediyorsa maol insanlar unlusun diye ayaklarına mi kapanmak zorunda

0|0
    0|0
  • Aynen pek tatmin etmedi.

0|0
    0|0
  • Olmuyor ama o zorluyor
    Hepimizin bildiği gora dışında, kahkaha attıran ve replikleri dilimize yapışacak bir filmini daha göremedim. (varsa hatırlatın lütfen)

0|0
    0|0
  • İnsanlar bekliyor ki altıma edene kadar güleyim, stand-up şovları gibi olsun. Hokkabaz çıktı meh dediler, Pek Yakında'yı yerden yere vurdular. Hayır efendim, ikisi de çok iyi filmlerdi. Sadece gülmek isteyenler için Şahan yakında Recep İvedik 5 de çeker, ona gidersiniz. Ben gitmedim henüz ama bu kadar boş kafa "miii kötüydü az güldüm" diyosa eminim güzeldir.

0|0
    0|0
  • izlemicem

0|1
    0|0
  • Gitmeyi düşünüyordum ama izleyenler beğenmediğini söylüyor o yüzden vazgeçtim.

0|0
    0|0
  • sevmedim

0|0
    0|0
  • Daha gitmedim

0|0
    0|0
  • cem yılmaz projesi kötü olur mu yahu

0|0
    1|1
  • Anlayamadım fragmanı yaa :/

0|0
    0|0
  • gitmeyi düşünüyorum ama yorumlara bakmak istemiyorum.. etkileniyorum cunku.

0|0
    0|0
  • ya ben bu adama bir türlü gülemiyorum arkadaş ülkemizde fazlasıyla tepeye çıkarılmış biri sadece

0|0
    0|0
  • dün gitcektik vazcaydık fragmandan bişiy anlamadk. yorumlarda kötü :-/

0|0
    0|0
  • sıradan kalitesiz bir türk komedisi. Hepsi bu

0|0
    0|0
  • Bulundugum yerde sinema olmadigindan çok da sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • kötü diyorlarr öyle duyum aldım

0|0
    0|0
  • sevmedim filmi cem yılmazdan çok iyi filmler beklerken kötü filmi yakıştıramadım

0|0
    0|0
  • Bu cumartesi gideceğim ben de

0|0
    1|0
  • bulgaristanda cekildi :) mutluyuz

0|0
    0|0
  • ben gittim. güzeldi sürüklüyo ama aşırı komik değil tabiki. cem ayarında değil

0|0
    0|0
  • Batırmış diyebilirim. Cem Yılmaz bitmiş aga.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Filmdeki kalite anlayışi Recep Ivedik serisinden öte olmayanlarin beğenmemesi gayet normal. Cem Yilmaz yapiyosa izleyeceksin, lamı cimi yok. Basarisiz dediginiz film IMDB'den 7.5 aliyor, onca uzman bilmiyor siz biliyorsunuz işi, p*rno film izlemekten vakit bulun da diger Turk filmlerindeki kalitesizligi görün. Anlarsiniz kiymetini.

1|0
    0|0
  • Cem Yılmaz bu saatten sonra kimseye yaranamaz. Hele Ekşi Sözlük'e.

0|0
    0|0
  • cem abi filmlerinde kasilirken robot taklidi mi yapmaya calisiyor

robot vari espiri algisi ile bu isim yapan sismis balon gibi olan abimizin komik bir filmi var miki bu komik olsun.

cok cok abartilan ortalamanin altinda bir yetenege sahip olan balon abimizdir kendisi

haliyle ozguven patlamasini bu ulkede kime yasatirsaniz daha iyi cem abilerin cikmasi muhtemel.

0|0
    0|0
  • İzlemedim ki

0|0
    0|0
  • İzlemeden bişi demek doğru olmaz bir izliyem

0|0
    0|0
  • İzlemedim henüz, sanırım 3-4 ay sonra yorumlara ve tepkilere göre izlemeye karar veririm.

0|0
    0|0
  • Berbatmış diyolar.

0|0
    0|0
  • Yapmış olmak için yapılmış filmler son film olsun, Pek yakında olsun. Sadece cem yılmaz ismiyle seyirci topluyor.

0|0
    0|0
  • Fragmanı izledim, tümüyle komediy üzerine kurulu, tabi herkes beğenecek diye birşey yok. ben beğendim gayet güzel,

0|0
    0|0
  • bir gitmeyi düşünüyorum da bakalım ne zaman gidicem

0|0
    0|0
  • ben oldum olası o adamın esprilerine ısınamadım

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bugün gitti pek begenmemiş

0|0
    0|0
  • Bende izlemedim henüz :/

0|0
    0|0
  • Guzel bir seye benziyo

0|0
    0|0
  • Klasik bir cem yılmaz filmi. küfürlerin olduğu yerler güldürüyor. ayrıca zeki giydirmeler var. izlenir

0|0
    0|0
  • Filmi izlemedim.

Ama fragmana hic gulmedim. Cem Yilmaz bana gore turkiyedeki en iyi komedyen. Ama komedyen. O stand up yapsin gulelim. Film yapinca guldurmuyor o kadar.

0|0
    0|0
  • Biraz karışıktı sanki bro ben sevmedim

0|0
    0|0
  • yerli filmlerle işim yok

0|0
    0|0
  • sacmalık resmen

0|0
    0|0
  • B harfi O harfi K harfi

CM YLMZ'nin gözümdeki değeri ciddi anlamda azaldı...

0|0
    0|0
  • Aksine bende herkezin cok begendiğini okudum

0|0
    0|0
  • Daaha gitmedim.

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Gitmedim bu hafta gitmeyi düşünüyordum ama yorumlar kötü

0|0
    0|0
  • çok iyiydi dün izledim bana göre en iyi filmlerinden biri gene güldürdü :)

0|0
    1|0
  • Gitmedim

0|0
    0|0
  • Cem yılmaz var diye izlenir.

0|0
    0|0
  • pek bisi anlamadim gittim ama hani gitmesem de olurdu

0|0
    0|0
  • beklentini düşür giderken çita yüksek güleçez filan diyorsun ama bariş mançov var okadar

0|0
    0|0
  • Bugun gidicem film kac dk

0|0
    0|0
Yükleniyor...