Hülya Avşar'ın ses yarışmasında juri üyesi olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

hülya avşar müzik dünyasında ne kadar başarılı olmuşturki juri üyesi olsun ben komik buluyorum öyleki yarışmacıların %100 ü hulya avşarın müzik olayına fark atar. ironik bi durum değilmi sizcede

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hülya Avşar sencede orada sesten anladığı içinmi oturuyor ? Bunu düşünmek bile komik...

Bunlar tamamen strateji, Candan Erçetinin tırnağı olacak bir kadın değilken, onun oraya çağrılması tamamen ün meselesiyle alakadar. Çünkü onu izleyen seyircinin %90' ı, Hülya Avşarı sesten anlıyor sanıyor. Çünkü şahıs ünlü.

2|0
    1|1
    • hahaha Bu nasıl bir yorum.Nasıl birdüşünce tarzı.İzleyicilerin %90 nı ünlü şahısların sesinin güzel olduğunumu düşünüyor.Arkadaş ne mezunuzun sen acaba?

• Daha yaratıcı bişey bulamadın sanırım :)

• HMm yorum yazmasammıki

Erkekler Ne Diyor 11

• O kadın cümle bile kuramıyor sözde yarışmacıları değerlendirecek kendi söylediklerini yayından sonra dinlese utanır

1|0
    1|0
  • hülya avşar oraya öküz öküz gülsün laflar atsın diye acunun torpiliyle konumuştur.şarkıyla alakası yoktur karga seslinin

1|0
    1|0
  • önüne geleni şarkıcı yaparsan,sanatçı yaparsan olacağı budur. Onlar da gündemde kalabilmek adına yeni yeni şeyler yapacak tabii. En son albümünü en son ne zaman çıkarttı,kaç adet sattı kim bilir.

1|0
    1|0
  • kesinlikle... ağzı laf yapıyoya arada salak salak sımarıyo falan acun reytıng yapsın diye koyuyo o karıyı oraya

1|0
    1|0
  • Cıvık bir toplum olduğumuz için sorun olmuyor.

1|0
    1|0
  • Hülya Avşar Güzel Bir Bayan Hadise' de Öyle Ama 2 sininde Müzik söylemekle yetinmesini isterim Juri lik onlara göre birşey degil .

0|0
    0|0
  • en az sergen yalçının yeteneksizsiniz'de juri üyesi olması kadar saçma !

0|1
    1|0
  • Değil.

0|0
    1|0
  • aynen öyle katılıyorumm ;)

0|0
    1|0
  • abi hülya avşar dıyınce aklıma hüya avşarın arabada adama sakso çektıgı sahne gelıyor o kadından bı poh olmaz :D

0|0
    0|0
  • Ücreti uygun oldugundan juri uyesı

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hülya hanım anladığı için değil yarattığı reyting için orada ...(hanım dedim kusura bakmayın daha naif şeyler saklıyorum içimde onun için )

1|0
    1|0
  • Sanırım hepinizi Hülya Avşar dürttü.Ne bu düşmanlık.Türkiye'nin popülaritesi en yüksek kadını ayrıca Vergi sıralaması ve Türkiye'de en çok güvenilen kadın sıralamasındada ilk sırada tabiki o oturcak sizmi oturcaksınız.Bu kadar fesat olmayın biraz taktir etmeyi öğrenin.

1|0
    1|1
    • vergisine popülerliğine bişey dediğimiz yok ledir tabide ses yarışmasında juri olmak için ses olarak kendisini ispatlamış olması gerekmezmi sizcede ?

• acunun son zamandaki gözdesi , rating topluyor , ciddi bir yeteneği desen ; bilmiyorum bende..

0|0
    1|0
  • Her konuya atladı karı anasını satım, şom ağızlı yavşağın teki.

Herkese saldırıyor, kaşariliçenin teki.

1|1
    1|0
  • Katılmamak elde değil

0|0
    1|0
  • yoo alakası yok

0|0
    0|0
  • aynen katiliyorum kadinin bir sarkisini tanimis degilim

0|0
    1|0
  • acun un sunduğu müzik yarışmasıysa olur niye olmasın ki.

0|0
    0|0
  • kendisi çakma olan bir yarışmanın jüri üyelerinden de bir şey beklemem

0|0
    1|0
Yükleniyor...