Atatürk hakkında okul sıralarında öğrendiklerimiz neden hep gereksiz bilgilerdi sizce?(Alıntılı)?

Atatürk hakkında okul sıralarında öğrendiklerimiz neden hep gereksiz bilgilerdi sizce?
Atatürk hakkında okul sıralarında öğrendiklerimiz neden hep gereksiz bilgilerdi sizce?(Alıntılı)?

Güncellemeler:

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum sana :)
    Eğitim sistemi çok yanlış bence de.
    Öğrenilmesi gereken en önemli şey
    #Demokrasidir
    #İnsanHakları
    #Özgürlük #Eşitlik #Adalet tir.

Türkiye için gerekli olan şeyler bunlardır. Öğretilmesi gereken :)
    Tarih de nesnel bir biçimde öğretilmelidir. Türk tarihi değil sadece tarihi diyorum. .
    Anadolu tarihi. . de öğretilmelidir.

Eğitim sistemi çok yanlış kesinlikle.

3|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• iq meseelesi herkes anlamaz :)

0|0
    0|0
  • Böylece daha çabuk vazgeçilebilirdi. Başarılıda oldular. Atalarını yok sayan söven pek çok beyinsiz türedi üredi üredi. Lanet olsun onlara. Sevmeseler bile saygı duymak zorundalar ama yok. Beyin yok arkadaş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kanıtlarla delillerle hırsızlara deli gibi tapanlar,
    bilmediği tarihi zamanı ve dünyanın Lider gördüğü o koca yürekli adamı sevmez üstüne üstelik din düşmanı ayyaş vatan haini ilan ederler..
    böyle cehaletin içinde öyle Eğitimli medeniyetli karakterli Adam'ı sevmek herkesin harcı değil tabi..
    Ruhu şad Mekanı Cennet olsun Atamın Atalarımın..

0|0
    0|0
  • bak bu ülkede medeniyet öğretilmez. çünkü kimsenin baş kaldırmasını istemezler.

0|1
    0|0
  • Gayet de okulda öğrendiğim bilgiler bunlar.
    Okullarımızı aşağılamayalım...

0|0
    0|0
  • O arada kitap da yazmış..

0|0
    0|0
  • Hersey bos birader

0|0
    0|0
  • Atatürkü sevmiyorum! Çünkü istiklal mahkemelerinde onlarca masum insanı astı!
    Ve asışanlar kurtuluş savaşı için çarpışmış insanlar diğer yanıdı bulunanlar gibi analarının etkelerinin altına girmediler

0|0
    0|0
    • İstiklal mahkemelerinin kuruluş amacı asker kaçaklarını yargılamaktı.

• Bireysel olaylar hep olmuştur. Geneli etkilemez.

• Kıvırma!

Yükleniyor...