Köy Enstitüleri geri gelse nasıl olurdu?

Köy Enstitüleri geri gelse nasıl olurdu?

Geri gelmesini istermiydiniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette KÖY YAŞAMI, TARIM VE ORGANİK ÜRETTİM desteklenmeli.. Hatta yarın ÇOK GEÇ olabilir..

Cennet vatanımızın ve doğal imkanlarımızın DEĞERİNİ BİR AN ÖNCE ANLAMALIYIZ...

FAKAT; bilen adamlarla SAĞLAM ORGANİZASYONLA yapılmalı..

ZİRAAT MÜHENDİSLERİ, TARIM MESLEK OKULLARI NE İÇİN VAR? jeologlar ne için var?

BU okullardan bu mühendislerden bir araya gelen ve SAĞLAM BİR ORGANİZASYON ile yapılacak. en önemliside BAŞINI SONUNU DÜŞÜNÜP GELECEĞE YÖNELİK yeni bir oluşum yapılmalı.. Yeni bir ismi olmalı çünkü eskiden bu işler siyasete malzeme olduğu için halk eski isimlerle yapılanlara destek vermez. vermesse başarıya ulaşılamaz..

siyasete malzeme olmayacak şekilde yapılandırıılmalı ki biri gelip açıp öteki gelip kapatmasın...

0|0
    0|0
    • Bende aslında senin gibi düşünüyorum.Kesinlikle haklısın

• Siyasetçilere bıraksakta umursmazlar bence.

Aynen yıllarca biri gelsin ülke değişsin,biri gelsinde şunu değitirsin ama millet olarak birleşsek yapılamayacak hiçbir şey yok.

• günümüzde teknoloji ve iletişimin müthiş imkanlar sağladığı ortamda neler yapılmaz istense=?..

biz 1995-2000 yıllarında şimdi milletin yeni aklına gelen ORGANİK TARIM, çevre ve kalkınma projeleri imar ve sanayi projeleri düşünüyoduk. (çok zor şartlarda okulları bitirdiğimiz için aldığımız eğitimden neler üretiriz diye çabalıyorduk) ama o devirlerde ezdiler bizi... sindirdiler.. iş bile bulamadık..

şimdide yaşımız geçti. yorulduk yaşlandık VE O ESKİ HEVES kalmadı.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu ülkenin buna ihtiyacı var, kapatılmamalıydı da zaten. Tarım için elverişli arazilerin çoğu heba oluyor, insanlar toprağın türünden ve ekiminden bihaber.

Ülkenin gelişimi ve sağlığı açısından çok kıymetli kesinlikle.

1|0
    0|0
  • bu karısıklıkta gelirse olmaz.. keske düzen eskiye dönce abuk sabuk bisürü egitim almak yerine köy enstütisi kafi.. ööle diil demeyin.. sizi yetiştiren ögretmenlerin cogu odtü mezunumu ...

0|0
    0|0
  • kapatılması çok büyük hataydı.eğer kapanmamış olsaydı şuan iddia ediyorum sanayimiz bile çok farklı noktalarda olurdu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dedem geldi aklıma. Kesinlikle bu ülkede eğitim anlamında yapılmış en iyi hamleydi.

Siyasi çıkar ve rövanşist duyguların kurbanı oldu maalesef. Kesinlikle geri gelmesini isterim.

0|0
    0|0
  • bu hükümetle geri gelirse fetullah enstitüleri olur onlar

0|0
    0|0
  • Artık gelmesinin anlamı yok.Gelse bile birilerine rant amacıyla getirilir.

0|0
    0|0
  • Maksimum 30 yıl sonra birdaha takunyalıların iktidar olma şansı ortadan kalkardı..

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyon çünkü halk bilinçli,uygulamalı bir eğitim alıyordu o zamanlarda.Şimdi ise ...

Yükleniyor...