Atalarımız ne demiş: At, avrat, silah. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

Atalarımız ne demiş: At, avrat (kadın) silah. Belki bu devirde ati ve silahi bulabilirsin, ama istediğin kadini zor bulursun diye düşünüyorum. Peki siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Senın düşündüklerini düşünmüyorum

Bulamıyorsan elinle ay pardon elindekiyle idare et. Kapasiteden bu kadar demek ki zorlama .

0|0
    0|0
    • Neden pardon? Zaten çoğu şimdi eliyle idare ediyor. Bulmak zor değil kuzum, istediğini bulmak zor. Girlfriend değil, anladığın atalarımızın dediyi gibi, AVRAT.

• Var ama neden sen onyargılı yaklaşıyorsun kı.. Butun kızlara etıket takıyorsun yaftalıyorsun. kaçının gerçekten ne oldugunu bılıyrosun.

Kızlar Ne Diyor 8

• silah isterim sadece atim var avrat istemek icin lezbiyen olmak lazim oda bize ters :D

onun yerine köpek olabilir ama :D

0|0
    0|0
  • Bugun dolmuşta bi çocuk bakıp duruyodu.Solumdan görüyorum bana baktığını tabi.Neyse dedim alla allaa çok mu güzelim aacaba bi de ben bakiim kendime dedim.Dolmuştan inince çıkarttım çantadan aynayı bir de ne göreyim! Burnumda sümük varmış.Amaann sen de!

0|0
    0|0
  • Nasil bisey istiyorsun ? siparis ver istersen

0|0
    0|0
    • Sipariş kabul ediyomusunuz?

• Bilemem artik nasil bisey istedigine bagli kahahahakakaha

• Hhmm... yani isteğe bağlı olarak sipariş kabul ede bilirsiniz. öylemi?

• Bu soruyu niye gizli sorduğunu düşünüyorum

0|1
    0|1
    • Düşünecek başka bi şey bulmadınmı? Bi bildiğim va her halde. Ama İtersen ismimi ve kim olduğumu da detaylarıyla yaza bilirim. Bizde saklı bi şey olmaz.

• iyi geceler...

• hiç güleceğim yoktu. sanada

• adam olan kadini bulur.

hersey karsilikli

1|0
    0|1
    • şimdi bulmayan adam değil mi demek istiyorsun?

• herneyse. sana hayirli at,avrat,silahlar.

• Sadece hayırlı avrat desen daya doğru olurdu. Çünkü diğer ikisini bulmuş durumdayız. Esas mesele üçüncü. Ama yorumlardan da gördüyüm kadarıyla bu iş olucak gibi değil sanırım. Napalım devir değişmiş, o bize ayak uydurmuyosa, biz ona ayak uyduralım, bakalım ne oluyo. Hyırlısı.

• istediğimiz adamı bulabilirmiyiz ?

0|0
    0|0
    • Ben istediğimi bulamadım ve bulamayacağımı da biliyorum. Ama sen bulabilirsin bence, çünki adam erkekler var. En azından kendimi ve çevremdekileri buna örnek göstere bilirim.

• Gez,goz,arpacik diyorum.

Hedefe ulasmak iciin sart.

0|0
    0|0
  • Ben hiç bir şey bulamiyacağımızı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • kadını diyo roza sen bulup napcan :D

• Aynen öyle erkek adamın avratı olmak kolay iş degil!...

Erkekler Ne Diyor 6

• Bulmamak için bir sebep yok , çok uçlarda isteklerin ve beklentilerin olmasın .

1|0
    0|0
    • Zaten çok uçlarda istesek te beklentilerimiz olamaz. Bulamayız. Sorun ortalarda bulamamız!...

• Hakkında hayırlısı olsun .

• Teşekkürler

• Artık kendini korumak için silaha gerek yok bu devirde, sigorta yaptır. At yerine toplu taşımayı kullan. Kadını bulmak için de güler yüzlü ve sempatik olman yeterli. :P

1|0
    0|0
    • Güzel ve sempatik olman istediğin kadını bulmaya yeter mi? Kardeşim anlamadın galiba!...

• sorunları çözmeye çalışıyoruz pampa :)

• kolay gelsin

• avını önce seç sonra takip et, yapıcı ol

0|0
    0|0
  • At mı ? o atın yemi bakımı ne kadar tutar biliyor musun ? silah mı artık 10 yaşındaki veletlerde dahi tek kırma sokaklarda kuş avlıyorlar atalarımız bunu kast etmemiştir galiba son olarak avrat(kadın) burda kadını ne kadar sorgularsak erkeğide o kadar sorgulamamız gerekli biri iyi biri kötü değil teraziye koysak iki kümede ağır gelmez ...

0|0
    0|0
    • Elbette, o zamanki at ve silah şidi başka şeyler. Ama kadın aynı kalıyo.

• at, avrat, strat

0|0
    0|0
  • önüne gelene çakar bırakırsalar tabi bayan bulamazlar sonra da g.t gibi ortada bayan ararlar.

0|0
    0|0
    • O çakanlara ait. Peki çakmayan birisi çakılmışlar ortamında çakılmamış birisin nasıl bulabilir? Mümkünmü yani?

• Sen de sanırım aşağı-yukarı benim akıllarda birisisin sanırım. Etraftakılar tamam doğru diyosun, ama benim etrafımda benim gibi olmayan takılamaz. (zaten beni tanıyan bilir) Yukarıda bi arkadaş kıyıya köşeye bak diyo. ama anlamıyo ki kiyi köşe kalmamış kardeşim. Batı bu gencliğin ağzına sıçmış. A. K.

• aynen öyle :)

Yükleniyor...