Bunlar =) Bu Fotoğraflar Nasıl?

bunlar =) Bu Fotoğraflar Nasıl?

Fotoğrafları ben çektim nasıl sizce. iyi ya da kötü yorumlarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
Bunlar Bu Fotoğraflar Nasıl?

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mimari yapı ve tarihsel dokusu nedeniyle kötü olması zaten imkansız.
    ilk dikkat çeken ufuk çizgisinin dogru ayarlanamadıgı yapı bu nedenle yamuk duruyo.
    ayrıca fotograflarda bir netlik problemi var biraz Ps ile düzeltilebilir ama yinede ASA/ISO, Diyafram ve Enstantane ayarlarını duzeltirsen daha dikkat çekici fotograflar elde edersin.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler bilgilerin için , çekerken istemeden yamuk tutuyorum makineyi anlamıyorum bile taki evde baktıktan sonra anlaşılıyor, yolun başındayım yeni yeni öğreneceğim. ayarlarla oynamak istemedim oynarsam güzel görünün ve sizin yaptığınız eleştirileri alamayabilirim bu yüzden böyle gördermek istedim. teşekkürler.

• Tabiki en iyisini yapmışsın ufak detaylar bunlar. halledersin elbet. Evde gördüğün ufak detaylara Ps ile müdahale edersin.
      Bu tarz fotograf çekimleri yapmak istiyorsan tripot kullanmanı tavsiye ederim.
      Kaldıki fotografta en önemli unsur Lenstir her lens ile istedğin yönde çekip yapıp beklediğin tadı alamayabilirsin.

• olabiliyor yakalıyorsun ya da yakalayamıyorsun bazen 100 fotoğraf içinde bir taneyi beğeniyorsun , bunlar olabilecek şeyler ayrıca , sorularım içinde oynanmış fotoğraflar var isterseniz onlarada bakmanızı ben isterim görünmüyorsa söyleyin ayarlara bakayım.

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• resimle biraz oyna acı falan çok iyi çekmişsin ama atmosfer hava vs. pek etkileyici olmamış çektiğin anla. ya da başka bir zaman tekrar dene :d

0|1
    0|0
    • yok oynamadan atmak istedim oynarsam herkes beğenecekti zaten ayrıca sorularımda oynanmış daha önce attığım fotoğraflarımda var

• doğal bırakmak istedin yani. gayet başarılı bence dediğim gibi acı falan özellikle yukardakini beğendim.

• Aynen ayrıca vapurda çektim ben bunları ve vapur haliyle sallanıyordu.

• Daha iyi olabilirdi

0|1
    0|0
    • Aynen size katılıyorum daha güzelleride var burada olmayan ama vapurda bu kadar oldu inş devamı gelecek.

• Sıradan cekim :D

0|1
    0|0
  • telefonla çekmişsin fotoğrafları o yuzden iyi ya da kötü yorum yapılabilecek bir foto değil.

0|1
    0|0
    • Canon 70 d çekimi. telefonla çekilmiş bile olsa fotoğrafa bakacaksın neyle çekildiğine değil.

• umarım :)

• havada güzel olsaymış tam 10 olurdu paylaşmak adına..

0|1
    0|0
  • İyi ama hava kosullari kotu gibi

0|1
    0|0
  • Nice pic hido!

0|1
    0|0
  • haydarpaşa kadıköy iyi çekmişin

0|0
    0|0
  • Aa hiç görmemiştik...

0|0
    0|0
  • neyini çektin herkes biliyo zaten orayı :ASDF

0|0
    0|0
    • Orası tarih bir kaç sene sonra orayı yıkıp otel yapacağız derseler şaşırmayın diye çektim.

Yükleniyor...