Kitap okumayı seviyor musunuz?

Kitap okumayı sever misiniz?
Ne tür kitaplar okuyorsunuz?
Hangi aşk romanını önerirsiniz?
Kitap okumayı seviyor musunuz?

0|0
31|76

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 75

• Severim ama genelde çabuk sıkılan bir insanım kolay kolay kendime okuyacak sürükleyici bir kitap bulamıyorum. En son tasavvuf eserleri okumuştum.

1|0
    0|0
  • Önce yazara bakarım adam mı diye, sonra diline bakarım akıcı mı diye.

Beğenirsem okurum.

1|0
    0|0
  • cok severım okuyamıyordum uzun suredır.. bayağıdır nasılsa bırgun okurum dıye aldığım kıtaplar gözüme gözüme vuruyor.. başlayacağım.. sıze ''oyle bır bedelkı'' yı onerırım

1|0
    0|0
  • Nadir okuyorum artık, tüm gün kitap okumakla geçerdi eskiden. Nedense soğudum; utandığım bir durum açıkçası... Yine de değerli eserleri gördüğümde okurum.

1|0
    0|0
  • Kitap okumaya yeni başladım sayılır uzun süre kitap okumamıştım öğrenmekten inanılmaz keyif alıyorum ve Kur-andaki dini anlatan kitapları okuyorum tabiki öncelikle Kur-anı sürekli okuyorum öğrenecek çok şey var :)

1|0
    0|0
  • Kitap okumakKültürden su içmek gibidir.. Bilimsel, bilim kurgu ve fantastik kitaplar her zaman favorimdir.

0|0
    0|0
  • Çok severim...
    Aşk romanları başta olmakla...
    Kimsenin maalesef kitapdan saymadığı (Deneme) ve (Şiirsel) anlatıma bayılırım...

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim

1|0
    0|0
  • Yeraltı edebiyatı favorim

1|0
    0|0
  • okurum, severim. yalnız senin okuduğun kitaplar biraz ayıplı gibi geldi bana ha ne dersin :)

1|1
    0|0
  • Bana her şey seni hatırlatır ucuz bir romandan ötesi değil. Şimdi sen bana kızacaksın. Ama Kuyucaklı Yusuf (Sabahattin Ali) 'u okuyunca bana hak vereceksin. Ne kadar ucuz romanlar okuyormuşum diye. İsmine aldanma sakın. Bu aralar o moda herkes ilk görünüşe aldanıyor. İyiler ilk görüşte tanınmaz. Çok uzağa değil kendi edebiyatımıza yolluyorum seni eğer ki okursan kaybolacaksın içinde zaten okuduysan hayata bakış açın değişmiştir. Sadece hayata değil aşka. Yok okumam diyorsan ucuz şeylerle zaman kaybetmeye devam et ve unutma günde 5 kadınla yatan yazarlar aşkı tanımlayamaz ;) İyi eğlenceler..

0|0
    0|0
  • Kitap okumaya bayılırım. Aşk ve Tarih severim.
    şu an elimde:
    Ahmet Ümit- Sultanı Öldürmek var

1|0
    0|0
  • Fantastik ve felsefe türündeki kitapları severim, en son melez sözleşmeleri serisine başladım, epey güzel ilerliyor şimdilik.

Tavsiye edecek olursam, hobbit ve yüzüklerin efendisi serisini mutlaka tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim.
    Roman, araştırma - inceleme kitapları, şiir kitapları ve spiritüel kitaplar okuyorum.
    bkz.
    http://i.hizliresim.com/B47LLv.jpg
    :)

0|0
    0|0
  • gizemli olursa severim

0|0
    0|0
  • Yalnızca kendimi geliştirebileceğim kitapları okumayı seviyorum

1|0
    0|0
  • bazen severim kitap okumayı
    yani ilgimi çeken bir alan olmalı
    psikoloji ve makalelerin toplu olduğu kitapları tercih ediyorum son zamanlarda

0|0
    0|0
  • Daha kargodan bugün fi pi ci üclü set geldi sevmez olurmuyum hemde cok bos insanlarla vakit gecirmekden iyidir

0|0
    0|0
  • Sıklıkla kisisel gelisim kitapları okurum gerisi pek ilgimi çekmiyor 😊
    Okuduğum şeylerin bana sürekli bişeyler katması lazım. Zevk almak için roman, hikaye tarzı pek okumam. Eger amacım zevk almaksa kitap yerine yabancı dizi ve filmlerini tercih ederim 😉

0|0
    0|0
  • vallahi açık söyliyim kitap okumayı sevdirmek için iyi kurgulu romanlar ile başlanmalı ve siyasi, tarihi ve ideolojik kitaplara kaymaları gerekir kültürlenme açısından ama romanlar kaadar akıcı olurmu bilmem

0|0
    0|0
  • Bu ne kitabı?

0|0
    1|0
  • http://i.hizliresim.com/MWG3ag.jpg

Will ve lou nun aşkı harika. Senden önce ben diyorum :)

0|0
    0|0
  • kitap okumayı severim daha çok polisiye romanları hoşuma gidiyor. aşk kitabı bir tane aklıma geldi şimdi okudugum en uzun gece kitabın adı türk yazarı ismini unuttum güzel bir kitaptı oda

0|0
    0|0
  • evet seeverım

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Cok okumam arada okurum oda genelde tarih falan okurum

0|0
    0|0
  • Evet severim , vakit ayırırım.

0|0
    0|0
  • Severim lâkin insan seçerek okumalı.
    Piyasada o kadar çok faidesiz ve lüzumsuz kitaplar var ki, okuyucusunun zamanini çalan ama buna rağmen okuyucusuna hiç bir şey vermeyen...
    İlle de faideli kitaplar..
    Ve yanına güzel kızlar :)

0|0
    0|0
  • Severim, genelde araştırma-tarih okurum.

0|0
    0|0
  • Son olarak, Nietzche'nin, Ahlakın Soykütüğü Üzerine isimli kitabını okudum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 30

• Özellikle polisiye okumak üzere aşırı kitap tutkunuyum. Ama aşk kitaplarından önerim olacaksa ben ilk günkü gibi adlı francis ray den olan aşk romanıni öneririm sıkılmadan beğenerek okuyacağına eminim

1|0
    0|0
  • Aşk romanlarıyla ilgili bir bencem var hepsi birbirinden güzel romanlar Barbara Cartlad romanları tavsiye ederim 😊onun dışında da bir çok kitap okudum her türden bu sıralar okuyamıyorum ama güzel bir kitap bulursam alırım

1|0
    0|0
  • çok çok çok seviyorum

1|0
    0|0
  • kitapçıya girdimmi tek sırayla ilgileniyorum dünya roman, klasikler, edebiyat-şiir

1|0
    0|0
  • Seviyorum ama moduma uygunsa

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim de tarzım beyaz-pembe-kırmızı seriler değil.
    Fantastik-polisiye-tarihi-felsefi kitaplar okumak her zaman öncelikli tercihim olmuştur. Klasikler ve Yakın tarihimizde yazılmış kitaplarda işlenen aşkların yukarıda gördüğümüz kesitten daha naif ve hoş olduğuna bahse girerim :S

0|0
    0|0
  • kitabın adı ne :D

0|0
    0|0
  • aksiyon zeka türü her romanı severim Sherlock vari :)

0|0
    0|0
  • Evet bu siralar okuyamiorm

0|0
    0|0
  • Sever tabi atmış kızı yatağa birde sevmiyorum desin sdfg Felsefi tarzda seviyorum ben

0|0
    0|0
  • Evet severim de ideolojik kitaplar.

0|0
    0|0
  • Çok❤

0|0
    0|0
  • Çok severim. Aşk romanlarını pek sevmiyorum. Aksiyon, macera olsun, korku, bilim kurgu

0|0
    0|0
  • Seviyorum
    Roman, psikoloji, bilin kurgu kitapları okuyorum

0|0
    0|0
  • bayılırım ama ben daha çok psikoloji kişisel gelişim ve cinayet kitaplarını seviyorum aşk romanları beni bayıyor :p

1|0
    0|0
  • Kitapsiz bir gun dusunemiyorum...

0|0
    0|0
  • Böğürtlen Kışı <3 ölmeden önce oku. Birçok konu var içinde

0|0
    0|0
  • seviyorum ama okurken daliyorum yani konu kaciyor yakalayamiyorum bir türlü :/

0|0
    0|0
  • Severimm genelde aşk romantik

0|0
    0|0
    • Aşk romanlarını seviyorsan "sen benim diğer yarımsın"ı okumanı tavsiye ederim ben okurken ağlamıştım

• Turj edebiyatina ve gercek hikayelere
    Kurk mantolu madonna
    Sari devin olumu
    Sofienin dunyasi
    Simdilik bunlar geldi aklima ama bu kitaplar ozellikle sonuncuszu cok hosuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum. Hoşuma giden her tür kitabı okurum.

0|0
    0|0
  • Otobiyografik kitaplar

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim veya fanstastik romanlar

0|1
    0|0
  • Farklı bir dünya..
    Severim

0|0
    0|0
  • Çok severim her tür kitap okurum

0|0
    0|0
  • Cin ali :D

0|0
    0|0
  • evet severim genelde aşk kitapları okuyorum:)

0|0
    0|0
  • Ya hiç kitap okumayan ben şu aralar pek istiyorum. ama yok.

0|0
    0|0
  • Evet korku-gerilim ve tarihi ask severim daha cok ama her tur okurum

0|0
    0|0
  • hayır sevmiyorum okumuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...