#HerkesinCumasınıKutlarEsenliklerDilerim ! - Bir Zamanlar İstanbul Nasıldı (7) ?

#HerkesinCumasınıKutlarEsenliklerDilerim ! - Bir Zamanlar İstanbul Nasıldı (7) ?

Amerika'nın Türkiye'ye Yaptığı Yoksulluk Yardımı... Süt Tozundan Yapılan Sütler İstanbul'daki Okullarda Öğrencilere İçiriliyor (1961)

6 Eylül 1917'de Yaşanan Patlamanın İzleri İşgal Yıllarında da Silinmemiş. (Haydarpaşa)

13 Kasım 1918'de İstanbul İşgal Edildi. İşgalden Birkaç Gün Sonra Karaköy'e Bir İngiliz Gemisi Yanaşırken..

28 Gün Süren Kapalıçarşı Yangını Sonrası 1364 Dükkan Kül Oldu. (1954)

43 Kişinin Hayatını Kaybettiği ve 27 Gün Süren Büyük Bir Yangına Sebep Olan Independenta Kazası (15 Kasım 1979)

Bir Zamanlar İstanbul Nasıldı (1) ?

Bir Zamanlar İstanbul Nasıldı (2) ?

Bir Zamanlar İstanbul Nasıldı (3) ?

Bir Zamanlar İstanbul Nasıldı (4) ?

Bir Zamanlar İstanbul Nasıldı (5) ?

Bir Zamanlar İstanbul Nasıldı (6) ?

Bir Zamanlar İstanbul Nasıldı (1890-1989) ?

Esen Kalın.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Bakırköylüm @BOOOOOOOO @mertlord10 @NikotinKolik @TerazininHúznù @pilav_ustu_az_kuru_2

@adıyook @Anthemiss @Bordopanter @çikolatacı_- @Diferansiyel @ismiyook @LaLkiLaL @livni @minik_şirine @narin_narin @obsessively

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Tarih, kitaplardan okudugumuz için masal gibi gelirdi açıkcası, ama şu resimlere baktıktan sonra bir geçmiş yaşanmışlık oldugunu daha iyi anladım sanki, hey gidi seneler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 6-7 Eylül 1955 de yaşanan günleri unutamıyorum.. İstanbul çok şey yaşadı gördü..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kapalıçarşı yangınının bu kadar uzun sürdüğünü bilmiyordum. O kadar insanın ekmeğini kazandığı bir yer kül oluyor, yazık..

0|1
    0|0
  • 28 gün mü 😵😵

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eski İstanbul güzelmiş mafetmiş insanlar Hayırlı cumalar abi

0|1
    0|0
  • İstanbul Yalnızca Türkiyenin Değil Dünyanın Gözbebeğidir.
    #Bakırköylüm

0|1
    0|0
  • Gelicem İstanbula. Seni görmeye :)

0|1
    0|0
  • Tanker patlamasını çok iyi hatırlıyorum.. Uzun süre söndürülememiş ve Kadıköy tarafında bir çok evin camları kırılmıştı patlamanın etkisiyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...