Kızlar neden bilimkurgu sevmez ?

şöyle sevgilimi alıpta nebilim starwars, yüzüklerin efendisidir izleyemedim en son truvayı izleyelim dedik ondan da sıkıldı ne izleyelim yani illa romantik komedimi izleyecem sevgilimle ! yok mu şöyle bilimkurgu seven kız ?

Güncellemeler:
Baya seven kız arkdaşlar çıktı.. demekki umutsuzluğa kapılmamak lazım :)

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• bayılırım ben .ama herkesin zevki farklıdır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hayal gücüyle alakalı bişey hiç bir kız elinde silah dunyayı kurtarırken hayal etmez kendini genelde hayaller prenses ve juliet tadındadır :)

0|0
    0|0
  • Var var, Pes'in alasını oynayan, Judo'nun seceresini işletmiş, elektronik bilen, pcden anlayan,maç izleyen,dizi izlemeyen, yemekte döktüren,marka giyen bir kız var.

Ama o kızın suratına çuval mı geçirmişler yoksa sen mi öyle düşünürsün bilemeyiz.İllaki bir yerde noksan oluyor.

0|0
    0|0
  • Var ben ^-^ asıl romantık fılmlerı sevmem :((

0|0
    0|0
  • Ben ben ben :D kim demiş kızlar sevmez diye?

0|0
    0|0
  • sorun svglnde:)

0|0
    0|0
  • Kızlarla ilgisi yok, korku ve bilimkurgu izlemeyen erkekler de az değil. Ben mesela film tutkunuyum, komedi hariç her türünü izlerim.

Cinsiyet değil, yapı meselesi yeminnen.

0|0
    0|0
  • Ben severim hatta en sevdigim türdür sevgilinle film izlemek zorunda degilsin :) baska ortak paydalarınız vardır elbet

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu aşığıyım bir ara 2 haftada bir otostopçunun galaksi rehberini izliyordum takmıştım fena

0|0
    0|0
  • senin sevgilin sorunluymuş kardeş kusura bakma :(

0|0
    0|0
  • severiz kim dmeiş sevmıorz

0|0
    0|0
  • biri banami seslendi?

0|0
    0|0
    • sever misin ?

• marvel filmlerin hepsini izlerim, yüzüklerin efendisinin hastasiym, kitablari bile var, star wars zaten efsane, bütün filmleri en az iki üc kere izledim

Erkekler Ne Diyor 4

• sevenler var ama azınlıkta tabi. nedenine gelirsek bence işin içinde bir miktar romantizm, aşk, ilişki olursa seviyorlar yoksa pek işleri olmuyor. hatunlara sorsan mesela örümcek adam serisini çoğu sever.

0|0
    0|0
  • saçma sapan filmler .bend hç sevmem film ddgn gerçek hayatı yansıtacak kendini fılmde bulacksın

0|0
    0|0
  • Bende sevmem

Bana,Dram,Psikolojik,Duygusal...

0|0
    0|0
  • Şimdi bir şey derdim de, bir sürü kız düşmanım olurdu. Neyse :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...