Film hakkında yorumlarınız

arkadaşlar film izlemek istiyorum izlediğiniz ve etkilendiğiniz güzel bir film öneriniz varmı lütfen 5-6 tane filmi birden yazmayın o zaman kararsız kalıp geçiyorum lütfen seçici olup 1 tanesini yazarmısınız (az ve öz) olsun teşekkürler :)

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• ''the black 2005 yapımı''. (bolywod filmi ) Bu kadar mı iyi hikayelendirilir bir hayat... Her okulda izletilmeli, bir başucu yapıtı...

0|0
    0|0
  • 2tane var aslında :D (((one day )) duygusal bi filim baya ama çok güzel (((zamana karşı)) adrenalınlı duygusal bazı yerleri komik ((karışık)) diyelim :D

0|0
    0|0
  • 3 idiots ?

0|0
    0|0
  • yeşil yol izlemeden ölme ;)

0|0
    0|0
  • raging bull filmini izle mutlaka erkek olarak daha çok beğenirsin. daha dün izledim gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında gösterilir robert de niro var baş rolde. izle mutlaka! :)

0|0
    0|0
  • inception sürükleyici , leonardo di caprio oynuyor yaklaşık 2 saatlik bir film

0|0
    0|0
  • Hellboy diyorum izlemeye doyamadığım nadir filmlerden.

0|0
    0|0
  • Girdap : Türk filmi hee :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• eğer psikolojik ve sonunda oha demek istiyosan "DÜNYALI"

0|0
    0|0
  • the elephant man

0|0
    0|0
  • ''ADam Sandler ve Aamir Khanın'' tüm filmleri izlemelisin şiddetle öneriyorum =)

0|0
    0|0
  • Esaretin Bedeli, Fight Club, Friend with Benefits, 21

0|0
    0|0
    • failsin kanka sen

• sen failsin, bunun sıralaması var. Esaretin Bedeli izlemediysen izle. dünyanın en iyi filmi(1.) esaretin bedelidir.

• kafanmı güzel ben ne diyorum 1 den fazla film yazınca zaten emin olamayıp geçiyorum dedim sen okumamışın belli. bu arada esaretin bedelinide izledim hapisanede geçen hayatı anlatıyor güzel bi film hadi by.

Yükleniyor...