Yazacağım Romanı Wattpad'de Yayınlasam Ses Getirir Mi?

Bir roman yazma hayalim var. Tasarısı zihnimde oluştu, farklı ve ilgi çekici bir konu yakaladığıma inanıyorum. Toplumsal aydınlanmaya yönelik bir roman olacak. Uzun süredir böyle bir hayalim vardı ama yayınevlerinin kapısını çalıp ricacı olmak da istemiyordum. Wattpad iyi bir yol gibi geldi bana, ne dersiniz, ses getirir mi?

Güncellemeler:
Ne dersiniz?
Yorumlar?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Abi şimdi zamane gençlerin ilk dikkat ettiği roman türleri söyle. Takmışlar kafaya "kötü çocuk" , "bad boy" , "sadist erkek" falan. Sen şimdi hikaye yazsan birkaç ergen olmayan , gerçek kitap okuma meraklısı insan okuyabilir. Ama şimdi dersin ki ben hemen gormelerini okumalarini istiyorum. O da hikayenin gerçekten ilgi çekici olmasina bağlı. Sürükleyiciyse ve kendine inanıyorsan benim hikayem okunur diye o zaman senin hikaye kitap bile olur

0|2
    0|0
    • Dediğim gibi, ben toplumsal aydınlanmaya yönelik bir roman düşünüyorum, aslında kafamda birden fazla konu var ama sanırım hangisini yazacağıma karar verdim. Şu an vize sınavlarım olduğu için vaktim yok ama sınav bitince ciddi şekilde başlayacağım.

• Başlarsan kitabinin linkini paylas lutfen. Merak ettim. Okunma ve votelere yardım ederim

En İyi Erkek Görüşü

• bence romanı yaz sonra çoğalt köprü üstlerinde sat

0|0
    0|0
    • Diyosun

• seni ünlü bir yazar yapmaya çalışıyom sen ise neyin kafası diyon

• Ünlü olmaya çalıştığımı kim söyledi?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunu bu sekilde bilemeyiz, denemelisin 😊

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda farkedilen bir kaç kitap duymuştum, iyi bir fikir. Denemekten zarar gelmez.

0|0
    0|0
  • Olabilir ama hemen okunmasını bekleme. Bu zamana kadar ünlü olan hikayeler hep 1 2 sene sonra oluyor

0|0
    0|0
    • Benim derdim ünlü olmak değil, toplumsal aydınlanmaya bir nebze olsun katkıda bulunabilmek

• Yazarsan ben okurum destek veririm

• Teşekkürler

• Yazarsan okurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...