Öğle yemeği yiyemiyorum. :S

evet arkadaşlar öğle yemeği yiyemiyorum ben. sabah kahvaltıda yapmam pek sadece akşam yerim biraz. akşam yemek yemekte kilo aldırıyomuş öyle diyolar. yanlış mı yapıyorum ya ? yada bi hastalık belirtisi olabilir mi bu durum ?

Güncellemeler:
42 kiloya düştüm dahada düşmeye devam eder miyim böyle gidersem ? annemler diyet sanıyolar ama değil iştahım gelmiyo. of hasta olmaktan korkuyorum. .s. s

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• korkularınızda çok haklısınız, yeterli mineral ve ve protein alımı olmaz ise hafızada zayıflıktan kemik erimesine (ki kadınlarda daha yaygındır, acısı ileri yaşlarda çıkar), bağırsak sorunlarından birçok kalıcı hasara kadar gider. kilonuz oldukça düşük. tabii boyunuzu tam bilemiyorum ama gene de ortalamanın altında.

yeme zorluğu veya isteksizliği bir hastalıktır, bağırsak parazitleri ve psikolojik hastalıklar en yaygın sebepleridir. bir doktora görünmenizde fayda var bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kahvaltını sıkı bir şekilde yap.çünkü gün boyu bu enerjiyi kullanacaksın.öğlen bende bir elma ve ya birkaç bisküviyle geçiştiririm.bol su iç.akşamda bir kase çorba bir porsiyon yemek ye tamamdır.aradada akşamları tatlı falan yiyebilirsin tabi sütlü tatlı olursa daha sağlılı olur

1|0
    0|0
  • Öğle yemek yiyemiyomuşsun, sabahta pek fazla yemiyosun, Akşam da yemede açlıktan öl :)

Şaka bi yana iştah açıcı ilaçlar oluyor eczaneden onları yazdırmanı öneririm. Ben de kullanmıştım biara..

Not : İnsana en çok yarayan sabah kahvaltısıdır.

1|0
    0|0
  • Bizmopen adında çiğneme hapı var,iştah açıyor.Tadı da şekerli olduğun için güzel oluyor.

1|0
    0|0
  • Metebolizman zayıflar ve çabuk mikrobik hastalıklar kapabilrsin.Vücudun hastalıklara karşı dirençli olmaz.Unutma vücudu hastalıklarda ayakta tutan metabolizmadır .Bu yüzden sabah kahvaltısı yapmak ve öğün atlamamak çok önemlidir.

0|0
    0|0
  • iştah artırıcı ürünler tüketin

0|0
    0|0
  • senin her şeyin başlı başına yanlış bence

0|0
    0|0
  • Sabah yemeği kendine, öğle yemeği dostuna, akşam yemeği düşmanına yarar derler, dengeli beslenmeye zorla kendini.

0|0
    0|0
  • Öğlen yemek yiyemiyorsan yeşil elma yemeğe çalış. Yeterli kaloriyi sağlar.

0|0
    0|0
  • ne güzel la bedava yaşıyon işte :)

0|0
    0|0
  • gunumuzde çoğu kişi iştahsız, birazcık çabayla bu durumu aşabilirsin

0|0
    0|0
  • isterseniz bir gün birlikte öğle yemeğine çıkalım yemek nasıl yenir öğrenmiş olursunuz:)

0|0
    0|0
  • yeme boşver aç kalmak iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olur ben yemedim yemedim modem hasta simdi kotu bi durum

0|0
    0|0
  • Akşam biraz yiyorsan sorun yok. Sende benim gibisin bütün gün bişey yemiyorum akşamda bi tabak hafif bi yemek. O kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...