Kapat

Fen edeb. fakültesinde okuyanlar formasyon duyuruları ni gördünüz mu?

Arkadaşlar fen edebiyat fakulteleri için formasyon duyuruları bugün yapılmış.. bizim üniversitede sadece 200 kişi kontenjan açılmış kocaelide okuyorum ve gecen yıl herkese verilirken bu yıl nasıl bu kadar az kişiye verilir anlamıyorum.. ayni skntiyi yasayan arkadaşlar var mi İstanbul'da n alma şansım var mi formasyonu?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• bölümün ne kocaelinde?
    evet kontenjanlar düşürüldü maalesef atanamayanların fazla olmasından dolayı

1|0
    0|0
    • Edebiyat okuyorum.. ama gecen yıl her önüne gelene verdiler bu yıl da açısını bizden çıkarıyorlar haksızlık..

• evet fazlalıktan dolayı dediğim gibi ileri de yığılmayı azaltmayı planlıyorlar

• Gecen yıl o kadar kişiye verilmeyecekti o zamn..1.70 ortalamayla bile formasyon aldılar seçim korkusuyla.. okulda eylem yapacağız inşallah artırılır kontenjanlar..

En İyi Kız Görüşü

• En son bu olayı düşünüyoruz demişlerdi, kesinleşmiş mi?

1|0
    0|0
    • Evet canım kesinleşmiş ve her üniversitede kontenjanlar çok düşük... ozellerde bile öyle..

• Benim çok bilgim Yok açıkçası. İlla kendi okulumuzdan mı almamız gerekiyor?

• Hayır canım baska okuldan da alabiliyorsun.. bnde ozelden almayı düşünüyordum ama ozellerde bile 50 kişiye veriyorlarmis..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Hadi ya bende fen edebiyat 1. Sınıfta okuyorum bir sorum var formasyon almak için ortalama kaç olması lazım?

0|0
    0|0
    • Hic bilmiyorum.. sınıftaki en iyi ortalama sahibi on kişiye verilecek su an 3 un üstünde olması gerek en az..

• Sorma ya.. boyle haksızlık olur mu.. madem bu kadar mağdur birakacqklar her yıl tonla öğrenci almasinlar su fen edebiyatlara.. gecen yıl secim sebebiyle her önüne gelene verdiler bu yılda secim bitti tabi on kişiyle veriyorlar saka gibi..

• Tesekkur ederim bu arada.. ortalamam 2.50 düşük yani. 😞

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• lisansüstü sartı var diye duydum ben de formasyon için

0|0
    0|0
    • Lisansüstü şartı bu yıldan sonra getirilecekmis.. bnde öyle duydum..

• basvurular ne zamanki

• Bilmiyorum canım ama büyük haksızlık

Yükleniyor...