En beğendiğiniz tiyatro oyunu hangisi?

Tiyatroyu sever misiniz? En sevdiğiniz oyun hangisi aklınızda kalan...Ben "Şen de Gitme Triyandafilis" adlı oyunu çok beğenmiştim..Tiyatrodan çıktığımda arabaya kadar gözyaşlarıma hakim olamamıştım...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Oyun Atölyesi'nde bu sezon üçüncü sezonu oynanacak olan "Testosteron"

Gene Oyun Atölyesinde oynanmış olan "Atinalı Timon, Jean D'arc'ın Öteki Ölümü", Cimri,

Halk Tiyatrosu'nda aklıma gelen "Suç Ve Ceza"...

0|0
    0|0
    • Devlet Tiyatrolarına gösterime girdiğinde gitmiştim Suç ve Ceza ya 3 saat 10 dakika sürmüştü ve ben o gün yıkılıyordum hastalıktan...

• Evet, ben Haldun Taner'de izlemiştim sanırım ama genel olarak bakılırsa güzel bir oyundu. Kitabı ayrı bir tat veriyor tabii ki.

• güzel ve ağır...takdir etmiştim oynayanları...

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok severim tiyatroyu. Bugüne dek en beğendiğim oyunlar Soğuk Bir Berlin Gecesi ve Hüzzam idi.

Bu sene de Sersem Kocanın Kurnaz Karısına gittim sadece. Hiç beğenmedim, yarıda çıktım. Bir de Krem Karamel'e bilet almıştım ancak uymadı gidemedim. Aa bu arada Fosforlu Cevriye de müzikal olarak iyi bir oyundu.

0|0
    0|0
  • Bayılırım tiyatroya. Fakat devlet tiyatrosu var sadece ve şehre yaklaşık sekiz kilometre uzakta. Ulaşım sorun oluyor, bu yüzden bu sene gidemedim pek.

Tehlikeli Saplantı ve Uçurtmanın Kuyruğu favorilerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• En son 5er beşer'e gitmiştim gerçekten çok eğlenceli ve komikti , zaten tiyatro bambaşka .

0|0
    0|0
  • amatör bir tiyatro grubunun genç werther'in acıları uyarlamasını unutamam. kanal d o arkadaşları keşfetse 9 sezon sürdürecek dizi yaptırırdı, eminim.

0|0
    0|0
  • kanlı nigar, lüküs hayat bayılırım...

0|0
    0|0
  • Yıllar önce Simyacı adlı kitabın tiyatroya uyarlanmışını izlemiştim. En beğendiğim hala o.

0|0
    0|0
  • Cyrano de Bergerac ve Testosteron şu anki favorilerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...