A101'den BİM'den gitar alınır mı? Detayı okuyunuz... ?

Merhabalar, gitar çalmayı öğrenmek istiyorum. Fakat gitar alacak param kısıtlı maksimum 80TL verebilirim. A101de 69,90'a gitar var. Sizce alınır mı ve o gitarda tek başıma öğrenebilir miyim?

• Alınır
    A seç
  • Alınmaz
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sesim biraz iyi gitar ile slow şarkılardan cover yapmayı da düşünüyorum..

0|0
75

En İyi Erkek Görüşü

• Alinmaz. Cok dandik. Ayrica tam boy gitarda degil galiba.

0|1
    0|0
    • Hocam kimisi daha iyi öğrenirsin diyor onunla kimisi de tam tersini söylüyor ki gitarda amatör bile sayılmam cendereyi yavaş olarak zor çalıyorum nota bilgim sıfır fakat flütte melodikada ağrı dağın eteğini bile çalarım :D Müzik kulağım var yani

• Evet hocam haklı çıktınız gerçekten boyutu normalden küçük, çocuk gitarından biraz büyükçeydi telleri hoşuma gitmedi jwin cg3401 59 TL idi almadım. Biraz maddiyatı düzene koyup iyi sayılabilecek bir gitar almayı düşünüyorum. Çok teşekkür ederim

• Aynen öyle yap. Rica ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Paran kisitliysa yapacak bir sey yok ama 80 tlye iyi gitar bulamazsin 100un aşağısına olmaz, sakin kucuk boyundan da alna zaten ilerlemek cok uzun surmez sonra buyugunu almak istersin ama kucuk gitarla kala kalırsın

0|1
    0|0
  • alınır tek başına çok azimliysen internet yardımı ile öğrenilir.

0|1
    0|0
    • Saatlerce bıkmadan çalabilirim :D

• bak şöyle söyliyim. benimde param kısıtlıydı aylarca para biriktirdim 450 liraya elimde acayip mühtiş bir gitar var şu an . iyi bir şey istiyorsan sabret biriktir. çünkü 300 liranın altındaki gitara güvenme. telleri çabuk kopabilir, sap atması yapabilir. daha fazla masrafa girersin. diyim sana

0|1
    0|0
    • Haklısınız, dün mağazaya gidip inceledim biraz dandikti. O yüzden vazgeçtim, biraz maddiyatı düzeltip alırım :)

• çünkü bende gitarı acayip seven biriryim 7-8 saat çalabilrim yani. sende bu kadar seviyorken dandik birşey alma :)

• Ben dikiş makinesi aldım singerin bence iyi çıkabilir :D

0|1
    0|0
  • A101 de gitar ne zaman satildi

0|1
    0|0
  • tek başına gitar öğrenmek biraz zor

0|1
    0|0
  • Alınır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Alınır gitar, gitardır.

0|1
    0|0
    • Hocam slow coverlar yapacağım için kalite çok önemli her gitar aynı değil ki :/

• A–101 ürünleri güzel olur geçen 40 liraya vantilatör aldık hala çalışıyor.

0|1
    0|0
    • Güldürdünüz beni hocam :D Yorum için teşekkürler :)

• Bim in gıdaları çok iğrenç çikolatasız çikolotalı gofret yapıyorlar :(

• Evet gıda konusunda diğer yerel marketleri tercih ediyorum gıda ürünleri yeterli kalitede değil.. :/

• A 101 den hiç bir ürün alınmaz 4 ay A101 de çalıştım emin ol paran boşa gitmesin kardeşim.

0|1
    0|0
  • bizim komşu almış, işini görüyor sıkıntı yok. al boşver neden fazla para veresin

0|1
    0|0
Yükleniyor...