3 D film nasıl izleyebilirim?

Yenı led tv aldık. ınternet ve 3D var ıcınde. samsung 40 ekran.

3 D cd alcaktım bana cd ci dedı harddisk olmadan olmaz. harddisk ne oluyo fıyatı ne kadardır?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Harddisk ne alaka yahu?

Gerekenler;

1) 3 boyutlu gözlük

2) 3d yayın yapan kanal ya da 3d bir dvd ya da bluray disk. 3d cd olacağını sanmam kapasitesi yetmez.

Harddisk bildiğin harddisk, 3d ile alakası yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Televizyonunda usb girişi varsa ki vardır. At usb ye oradan izleyebilirsin. Ancak 3d filmler 5 gb dan aşağı değildir. 16 gb lık bir usb sahipsen rahatlıkla atıp atıp izlersin.

İkinci olarak pc ni tv ye bağlayıp oradan da izleyebilirsin. Ancak bunun için HDMI kablosu gerekir. Pc inde hdmı çıkışı olması gerekir. Eğer varsa en zahmetsizi bu. HDMI kablosu iyisi 40-50 TL bir şey.

Tabi televiyonla birlikte 3d gözlükleri de almış olman lazım. Çoğu tv ile birlikte gelir. Umarım sana da vermişlerdir. 200 den aşağı değil çünkü iyi bir gözlük.

Anlattıklarımı anlamadıysan daha ayrıntılı anlatabilirim.

0|0
    0|0
    • gozluk verdı tv yı aldıgımızda

• 3d için ya pasif 3d gözlüğüne ihtiyacın var ya da TV ile uyumlu aktif 3d gözlüğü. Pasif gözlük sinemada taktıklarımız mesela. Aktif olanı için TV'nin modelini iyi bilmen gerekiyor, almaya gitmeden önce modelini not alsan iyi olur. Cdci sana hard disk olmadan olmaz derken sana harddisk satmaya çalışyor :) mecbur değil ki. 3d cd,dvd almak serbest. Ha internetten 3d film indirip depolayacaksan, harddisk almanda fayda var tabii ki.

0|0
    0|0
  • dvd ci aynı zamanda bilgisayar parçası satıyorsa hdd itelemeye kalkmış galiba.. 3D için gözlük satılır tekno marketlerde alıp izliyorsun olayı bu..

0|0
    0|0
  • 150 200 arasıda var 500 tl kadr var boyut ve kalıte..eğer usb varsa ona atıpda ızleyebılırsın fılmı ındırıp

0|0
    0|0
    • adam ole demedı. benım flash bellek var oda olur mu?

• ya fılmı at ıcıne olur ? zaten tv baglayıp ızlıceksın.

• istanbulda 3d en iyi nerde bilen varmı arkdaşlar ben gittimde bi tat alamadım nişantaşında biyere iyi biyer tavsiye edermisiniz:)

0|0
    0|0
  • Sen bu ısı tek basına kotaramazsin çevrende teknolojiden anlayan biri sana gereken yardımı yapacaktır

0|0
    0|0
  • televizyonun ve video oynatıcın 3 d özellikli olmalı. ayrıca 1 çift de gözlük almalısın.

0|0
    0|0
    • tamam 3 d özellıklı gozlukte var ama dıyo harddisk olması lazım

• hardisk e gerek yok. video varken, usb den izleyeceksiniz 8 gb lik usb li hafıza yeterli olacaktır

• fakirliğin gözü kör olsun ya

0|0
    0|0
  • mübarek onunda fiyatını soraydın ya ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...