Kürk mantolu Madonna'yı okuyanınız var mı? Kitap hakkında bir sualim olucaktı?

Kitabın içeriği ve gönderdiği mesaj sizce nedir? İlişkilerde nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini vurguluyor sizce?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Kitabı okumaya başlamadan önce bildiğiniz , okuduğunuz , duyduğunuz bütün aşk tanımlamalarını unutun. Aşka yeni bir soluk kazandırdığını düşünüyorum Sabahattin Ali'nin. Raif bey kesinlikle ilginç bir karakter , bir insana sadece nefes alıp veriyor diye yaşıyor denmeyeceğinin bir ispatı :)

0|1
    0|0
    • Kesinlikle tek solukta okudum ve muhteşem bir eserdi. Ufak bir sualim olucaktı vaktiniz var ise mesaj yoluyla sorabilir miyim?

• Yardımcı olabilirsem neden olmasın.

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet okudum, ahlaksiz bir kitap.. bir adamin ask dramini anlatmis. Yalniz, aski bulamayan adam yurt disinda (almanya olmasi lazim) buldugu askini anlatiyodu. Kadin futursuz bir kadin, aska ve erkeklere inanmayan ama gelip bizimkine asik olmustu.. adam turkiyeye donmustu, mektuplasiyolardi ve mektup bir anda kesilmisti. terk edildigi dusundu, bir daha guvenemeyecegini vs vs.. Ardindan evlenmis ve mutsuz bir yuvasi olmus cok sonra da gercigi ogrenmisti.

Kadin, adam turkiyeye donerken cagirirsan gelirim gibi birsey demisti, mektupta diye hatirliyorum suprizinin oldugunu soylemisti.. mektup kesildigi sirada kadin olmus ve de hamileymis..

Adam sonradan ogreniyo ve ayrintisiyla bir deftere yaziyo, bunuda is yerinde ki genc bir arkadasi okuyor.. vs vs

Klasik bati edebiyati. zinanin normallestirildigi ve mutsuz evliligin konu edildigi...

0|1
    1|0
  • Çok sıradan görünen insanların bile içinde bir okyanus saklı oldugunu anlatıyor bence ve gerçek sevginin nasıl olması gerektigini

0|1
    0|0
  • Ben okudum

0|1
    0|0
  • ben okumadm

0|1
    0|0
  • Okudum buyur?

0|1
    0|1
    • Özelden sorma imkanım varmı?

• Ya buradan açık etmek istemiyorum, çok kısa bir sorum olucak izninizle

• Ne açığı ya alt tarafı kitap

Erkekler Ne Diyor 1

• Kitap harika otesiydi sanki o kitabi yazabilmek icin kitap icerisinde anlatilanlari yasamis olmak gerek gibi... bence gonderdigi mesaj eger dogru seyleri dogru kisiyi bulduysan ne olursa olsun ona git sozlerini daima tut mucadaleci ve fedakar ol 'ne kuzuların agzindan kurt dislerinin sırittigini gordum'

0|1
    0|0
Yükleniyor...