Yemek icad eden var mı aramızda?

Elinizdeki malzemelerle uydurma yemek yapar mısınız?

iddalı olduğunuz yemek var mı?

Güncellemeler:
bende süper pizza tarifleri var , hepsini kendim uydurdum :)

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• evet yaparim uydurma yemekler arasira

dolma corbasi

siyah makarna

kaybolan corba

pilav ezmesi

vs

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• iddialı olduğum tarif yok bu durumda iddialı yemekler gelişine vurmakla olmaz. ama lezzetlidir elim

0|0
    0|0
  • İmamayıldı yapdım geçenlerde..

Patlıcanın içindeki kıymayı boşalttım bayılanı ayılttım..

Ayık olucaksın yani..

0|0
    0|0
  • eskiden kuzenimle yapardım :) biraz iğrenç ama olsun :)

büsküvi + peynir + limon

üst üste koyar yerdik. tadı çok iyi olurdu ama artık denemeye bile korkuyorum :)

0|0
    0|0
  • Kabak sandal sefası yapmakta üzerime yoktur..

0|0
    0|0
  • Ben yaparım ne bulursan karıştır, nası olsa hepsi aynı yere gidicek.

0|1
    0|0
  • pilavı köfte harcıyla denedinizmi. yada tuz yerine tuzot koymayı denediniz mi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• pizza ve omlet üzerine kendimce hazırladığım tarifler var.mesela en son hellim peynir,salam,sucuk ve domates püresi ile yaptığım pizza oldukça beğenildi.hafif oldu =) bir de omlet yaparken kaşar peyniri,patates ve ince kıyılmış dereotu kullandım o da güzel oldu tavsiye ederim.kaşar peyniri yumurtanın içinde eriyerek pişince çok güzel oluyor.bunun dışında tavuk sote için göz kararı soslar hazırlıyorum.kekik kullanmayı çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • Belirli birşey yok ama yaparken aklıma yatarsa o an biraz ondan biraz bundan çok güzel şeyler çıkartıyorum :) Tavuk sotede nar ekşisini dene :)

0|0
    0|0
  • Keçi peyniriyle tulum peynırını karıştırdım sonra bunları bıraz yağda pişirdikten sonra soğan biber de koydum sonra yumurtayı kırdım yaniii bi şeye benzedi gibi:D

0|1
    0|0
  • ben :D genelde daha çok sos ya da tatlı icad ederim o an elimde ne varsa :) ama sonra unuturum o icadı sonra yine elimdekilerle birşey uydururum :D

0|0
    0|0
    • tarifini yazsana bir yere

• o ara kesin çok aç oluyorumdur kalem kağıt bulmaya bile uğraşmıyorum :D aklımda tutarım diyorum unutuyorum ama benim için sorun olmuyo yine yeni bişeyler üretebiliyorum çok şükür :)

• valla bi ara pulbiber ile peyniri tavada yapardım gecen gün gene yapayım dedim..pulbiber yerine sumak koymuşum o tad hala damagımda iğrençti.onu yedikten sonra uzun süre bişey yiyemedim süper icat

0|0
    0|0
  • o zaman ne duruyosun veeerrrrrrrr :D bende pizza yaparım ve çok severim :))))

0|0
    0|0
  • yaptım , pişman değilim

0|0
    0|0
  • türlü gibi bir makarna sosu icadım var :)

0|0
    0|0
  • daha çok yemegın sosu ıle ılgılenırım bn :)

0|0
    0|0
  • yaptığım her yemek bambaşka bir şey oluyor tüm malzemeler aynıyken

0|0
    0|0
Yükleniyor...