Kelimeler albayım, kelimeler bazı anlamlara gelmiyor...

"Kelimeler albayım, kelimeler bazı anlamlara gelmiyor..." nedir bunun manası sizce?!?

Bana, Oğuz Atay'ın edebiyatından nefret eden bir adama oğuz atay'ı sevdiren Leyla ile Mecnun nasıl bir dizidir? İşin kötü tarafı beni bu yaştan sonra duygusal mı yapacak bu dizi? Yazık değil mi yıllardır taşlaştırdığım ruhuma!?!

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• hav hav albayım.oğuz atay dan nefret edenler dünyanın etrafını sarar mıyız?bilmem ki kaç kere?tüm acıdığımız insanlarla birlikte acıma duygumuzu da nasıl alteder pislik,köpek.

0|0
    0|0
    • Korkup kaçmaz mıyız?

Bana laubali cevap verenlerin ağzının ortasına yumruğu indirecek kadar gamsızken bir tutunamayana dönüşmek... yapabilir miyim?

Kızlar Ne Diyor 3

• niye yazik olsun? beter ol

1|0
    0|0
    • gördüğüm bütün aşıklar, kalp sahipleri, sevmesini bilenler hep beter oldular. şimdiye kadar hiç geçmişe dönüp anılarına boğulan insan olmadım. hem ben, bu yaşa kadar öğrenmedim sevmesini. yirmidört yaşındayım, yirmidört yıldır sevmesini bilmemişim, bu yaştan sonra mı seveyim?

Beter olmak istemiyorum. Ben, böyle kalmak istiyorum. Bir film izledim hayatım değişti şu an. Herşeyim yıkıldı...

• eyvallah yine de.

• ben de eyvllh

• taşlaşmış ruhu ne hale getiriyo o dizi

0|0
    0|0
    • körsen körsündür. acı eşiğim yüksek benim. o gün o eşiği geçtim bir kereliğine. sonra yeniden devam ettim hayatıma. şu an o kadar acıtmıyor o sözler.

• Üzüldüm senin adına gerçekten. Neyseki yumuşamış taşlanmış ruhun :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Duygusal falan yapmaz o anlıktır beni ölümler bile aglatamazken babam ve oglum aglatmıştı yumuşamadım gayette maçoyum döşümde kıllı. Özetle leyla ile mecnun dizisinin karakterleri cana yakın.

0|0
    0|0
  • kaybettıgın bırseylerın kelıme bagında kaybetmek zor geldıgının ıfadesıdır..

0|0
    0|0
    • anlamadım dostum. az daha anlat.

• var olupta tamamıyla yıtırdıgın ve bır daha gorup ulaşamayacagın seylerin kelime bagında kendını avutmak gibi bu anlami tasıyor sanırım..ben boyle anladım

Yükleniyor...