Arkadaşlar şarkı besteledim ve ses kaydı yapıp attım, sizce #nasılım dinleyebilir misinz?

http://vocaroo.com/i/s0V9wrUBQELd Ses kaydım bu kısık cıkmış malesef sesi yükseltmeyi beceremedim, şimdiden dinlediğinz için teşşekürler:)

Her türlü yoruma acığım :) ama sesimin güzel olmadığını bilyorum ona kötü eleştiri yapmayın en azından acımasızca olmasın :))

Şarkının sözleri;

Bİilirim verdiğim sözleri
senden uzaga gitmek olmaz,
yapamam kii..
Yanarım yanarım içimde
sönerim sönerim kendimde
senin hiç haberin olmaz..
Gidecek yerim mi var
taşıdığım bu kalbinle
kime varabilirim ki?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir müzisyen olarak yorum yapayım. Ses tonun iyi aslında ama kullanmasını bilmiyorsun henüz. Bence beste yapmak bir ayrıcalık ben de besteler yapmıştım bir kaç tane var ama genelde cover yapıyorum ki sen de bunu yapmalısın. Cover yaparak hem müzik haznen gelişir hem sesin. Kısaca sesin güzel kötü demeyeyim ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• htvimg.hurriyet.com.tr/.../...3_0006_480p_wmp4.jpg

3 Hayırla uğurluyoruz arkadaşı.

0|0
    0|0
  • Uykum kaçtı

0|0
    0|0
  • Cızırtılar da va, çok bişey anlaşılmıyor. Ama The Voice in müzik uygulamasından katılıp kendini deneyebilirsin. Yarışmaları var sıkça, güzel. Yabnacı müzik tabi.

0|0
    0|0
  • Telefondan dinledimde anlasilmiyo knk =))

0|0
    0|0
  • Müzik hocana selam gönderiyorum buraadan... :D

0|0
    0|0
  • Gece gece ağlattın güzel olmuş :)

0|0
    0|0
  • Nakaratta daha iyi girebilirdin

0|0
    0|0
  • çirkin bence

0|0
    0|0
  • sesin fena değil, başka bir enstrümanla daha iyi olabilir bence. şarkı da fena olmamış sanki ya ama üzerinde biraz çalışmak lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendinde sonmek nedir hocam?

0|0
    0|0
    • kendimce olcadı o da olmadı :D :D

• yanarim kendimce sönerim icimde gibi bişi yapalim onu biz. bir seyler yazman ve onları bestelemen cok guzel.

• bence sesin kötü canım kusura bakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...