Geceye bırakılan sözlere, şiirlere, müziklere ne oluyor?

Evrende yok mu oluyor yoksa zaman tünelinde mi birikiyor?

Neden arkadaş listemin içine bukowski kaçmış. Herkes geceye bir şey bırakıyor. Herkeste bir tezer özlü-sartre arası hassiktir varoluşçuluğu. Neyin kafası bu iki hatunun dikkatini çekecem diye.

Hadi geceye bir cevap bırakın.

1|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Toprak oluyor. Sonra sularla birlikte bir cicegin bedenine yürüyor. Oradan özüne ulasiyor. Cicegin özüne...
    Devam edemiyorum, ama böyle bir sey fikrimce:/

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sessizce başak geçiyorum kanka, insanlar geceye çok güzel şeyler yumurtluyor :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kara delik içine çekiyor bence onları :D

0|0
    0|0
  • Forrest'in annesinin ruhundan kapmış olabilir miyim acaba, "Her şey mantıklı olmak zorunda değil!" :)

0|1
    0|0
  • Geceye bırakılan her söz çok değerli olmalı Çünki gece dilsiz sağırdır en içten cümlelere canlanır birtek

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • "kıskanıyorsan git konuş bence"

0|1
    0|0
  • bir b*k olduğu yok

0|0
    0|1
  • Kim bilir, belki de benim hikayemin baş kahramanı, şu an başka bir hikayede figürandır

0|0
    0|0
  • Haklısın kardeş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunla ilgili bir belgesel izlenmiştim sonrasında bir makalede okudugum kadarıyla sesler asla akaybolmuyo sürekli olarak atmosferde giderel düşüyo bur düşüyodaki kastım desibel degeri volume gibi bunun bir makinesini yapmışlardı hatta bir odaya belirli aralıklarda 2 dklık bir müzik veriliryor farklı müzikler bunu 1 saat aralıkla 1 gün uyguluyolar daha sonra araya ek seslerde katılıyo ve bu makine odaya götürülüyo ve çok düşük ses düzeyinde sesin duvarlar arasında çarparak azaldıgı filan saptanmıştı neyse uzun mesele yani :) benden bu kadar

0|0
    0|0
  • Günaydın diyorum geceye..

0|0
    0|0
  • Ne mi oluyor?

0|0
    0|0
  • Birakilan sarkilar sonsuzluga ugurlaniyor

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=dGlMLVBGT1Y kıvıra kıvıra bıraktım bunu buraya.

0|0
    0|0
  • Gözleri var ya...

0|0
    0|0
  • Gereksiz gereksiz işler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...