Kapat

Müslüman olmayanların takip ediliği iddiası doğru mu?

Arkadaşlar ben daha öncede birkaç şey duydum buna benzer. Türkiyede Müslüman olmayan kişiler takip altına alınıyorlarmış ilk önce kimlikten islam hanesini çıkaranlar değiştirenler daha sonra sanal alemde gayrimüslim siteleri takibe alınıyormuş tek tek hepimizi kontrol ediyorlarmış fişliyorlarmış diye ileri sürüyorlar bu konu hakkında fikr olanlar var mı? aptalca salak salak fikirler belirtecekler uzak dursun. bilhassa müslüman olmayanların fikirleri daha önemli bildiklerinizi paylaşır mısınız?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Bence boyle bir sey yok hem fislemek kelimesi cok sacma herkes dini inanisin da serbesstir kimse kimseye karisamamz zaten milletin isi gucu yok birde bununla mi ugrasacak😊

0|1
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama burası sonuçta türkiye 3. sınıf bir dünya ülkesi din ile kültürün iç içe oldugu dinin ırk kimliği sayıldıgı bir devlet ve bazen soru işaretleri oluyor

• Ozel belki ama musluman degil misin?😊

• Değilim Hristiyanım Katoliğim gerçi yaşadıgımzı şehirde din ile kültür iç içe değil. O nedenle sorun olmuyor kimse bizimle din tartışmasına falan girmiyor

En İyi Erkek Görüşü

• Müslüman değilim. Türkiyede de yaşamıyorum. Ama kimse beni takibe alamaz, bu benim kendi seçimimdir. Kimse karışmamalıdır bence. Müslüman olmak ya da olmamak ne fark ederki. Doğru insan doğrudur zaten. O kadar müslüman terörist gördük şimdi onlar yüzünden müslümanlar kötümü diyelim? Çok saçma.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• yalan :D

0|1
    0|0
  • Bu ülkede her türlü dinden insan var hangisiyle uğraşacaklar insanlara korku salıp kaos ortamına sürüklemeye çalışıyorlar bence. Korkacak birşeyiniz yoksa korkmayın derim.

0|1
    0|0
    • bilemiyorum gerçekten neyin dogru neyin yanlış oldugunu anayasada herkesin din ve vicdan özgürlüğü var ama böyle şeyler denmesi de rahatsız ediyor en azından beni

• Rahatsız olmanız olağan tabiki fakat dediğim gibi bu ülkede bir sürü gayrimüslim insan var ibadethaneleri mevcut şuana kadar haklarında ihlal duymadım böyle birşeye müsaade edileceğini sanmıyorum insani de olmaz zaten. fakat örgüt şüphesi falan varsa bazı istisnai durumlar olabilir de dediğim gibi korkacak birşeyiniz yoksa hiç kafanıza takmayın gülün geçin ben altı dolu iddealar olduğunu hiç sanmam.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• bizim türkiyemizde devlet binalarında felan hiç kimse iş yapmaz devlete giren yatar özel sektöre göre bizim cia gibi bir kurumumuz kuruluşumuzda yok ee bizim devletin işi gücü yok bunu mu yapcak? bunu mu takip etcek hadi yabancı ülkeler yaptı diyelim amerika da ki ne biliyim fransızların hiç mi işi güç yokda bu konuyu takip etcek bence düşencen çok saçma ve gereksiz kimse böyle bir şeyi takip etmez en basiti ülkeye giren suriyelileri felan takip edemiyorlar onları takip edemiyen ateisti nasıl takip edicek? ateistlerin hepsinin kimliğinde islam yazıyor yani babasıyla cumaya giden ateist arkadaşım var kurban namazına giden =D

0|0
    0|0
  • Devletin işi gücü yok sizinlemi uğraşacak

0|0
    0|0
  • İşin ilginci , Avrupadada Müslüman olanlar takip ediliyormuş iddiası var.
    Eğer Türkiyedede , Avrupadada sunulan bu iddialar gerçekse
    Büyük bir Cahiliyet akımı sarıyor dünyayı demektir.

0|0
    0|0
  • Türklerden her şey beklenir

0|0
    0|0
  • Türkiye burası din baskısı bol ilk defa duyuyorum doğru olsa da şaşırmam.

0|0
    0|0
  • Çok film izliyorsun.

0|0
    0|0
  • Sanmam öyle birşey olsa beni çoktan içeri tıkmaları lazımdı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...