Arsız Bela (Ali Metin) Hakkında?

arkadaşlar ben çok sağlam bir türkçe rap dinleyicisiyimdir. Favori sanatçılarım Hidra, Allame, Ceza, Tankurt Manas, Anıl Piyancı ama her türlü rapi ayırt etmeden dinlerim. ve haliyle bu arabesk rap denen saçma şeylerden nefret ediyorum. aldım, kırdım, neşteri vurdum gibisinden ibrahim tatlıses altyapısıyla saçma hareketlerle video klip çekiyorlar. Ama Arsız Bela yani Gerçek adıyla Ali metin diye Sivaslı bir çocuk var sesi oldukça hoşuma gidiyor. eski yaptığı parçalar berbat denecek şekilde kötü ama yeni yaptığı şarkılar sanki bu arabesk rap kategorisi altında esrar çekip kameraya yumruk atan tiplerden değil de bir ahmet kaya türküsü kadar yaralıyor beni. Özellikle bu ara kendi memleketinin kanalında tv58'de çıkan Ali metin türküleride öyle güzel okuyorki telefonda Hiphop dolu iken bu türkü ve arabesk rap kategorisi altında en sevmediğim tarz olan yerde tutunmaya çalışan bu çocuğun sesi bana neden diğerlerinden farklı kaliteli geldi. yazdığı sözlerde saçma değil ve oldukça anlamlı. Bazı arkadaşlarım Türkçe rap bebesi arabesk rap dinliyor diye dalga geçiyorlar?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 50 kurus ver la tirrek 😂

0|1
    0|0
  • arsız bela dj klima ustası serkan bırak bu işleri şaka mısın abi arsız bela ne mk

0|0
    0|0
  • Aç bir ilahi dinle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...