1962 yılından beri devam eden James Bond serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

1962 yılından beri devam eden bir seri. Başka hiçbir film serisi, bu kadar uzun süredir devam etmiyor. Toplam 24 tane film yapıldı şu ana kadar. 2062 yılında seri 100. yılını kutlayacaktır bence. Bu seri hiç bitmeyecektir.

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bir bilgiyi düzeltmek isterim.
    James Bond'dan uzun süren bir çok seri var (mış). Ben Godzilla'yı biliyordum (30 film) ama internete göz atınca başka diğer serileri de gördüm. Buyrun listeyi ;

en.wikipedia.org/.../List_of_film_series_with_more_than_twenty_entries

Amacım size karşı gelmek veya karşıt fikir sunmak değildi. Sadece doğruyu göstermek istedim.
    Elbette bu serilerin içerisinde James Bond belki de hepsinden ünlü.

Ben James Bond'un Sean Connery olduğun yılları seviyorum. Timothy Dalton gibi kötü Bond'ları da gördüm. Tercihim Sean Connery'den yana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bitmesin aşk var, karizmatik erkekler var, ülkeleri gösteriyor, bu filmin sayende Türkiyeye mesela iyi reklam oldu özellikle Adanadaki köprü inş yanılmıyorum, çok enteresan bir kurgu.

0|0
    0|0
  • Pierce Brosnan ve Daniel Craig li olanlar çok hostu 😊

0|0
    0|0
  • Mİ5 yansıması

0|0
    0|0
  • begenmem

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim izlememde

0|0
    0|0
  • izlemiyorum. james bond un filmlerindende hicbirini ızlemedim

0|0
    0|0
  • Yeni bond ariyolarmis.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok sevdiğim bir seri. Geç bakmaya başladım ama özellikle Daniel Carıg in olduğu Bond serisi favorim. Büyük ihtimalle Spectre Daniel in son filmi olacak. Ondan sonra gelecek olan kişiyi de çok merak ediyorum. Adamlar güzel film yapıyor.

0|0
    0|0
  • bayılırım.. sean connery ve pierce brosnan en sevdıklerım.. foxda serıyı yayınlkadılar yakın tarıhte.. bence haftada bır gun bond saatı olmalı bır kanalda

0|0
    0|0
  • İngiltere'nin Ve Amerika'nın CIA ve MI6 nın bütün dünyayı izleyip her yere ulaşabildiklerini, İstedikleri ülkelere rahatça Ajan sokup, istedikleri operasyonu yapabildiklerini, ve ellerindeki teknolojileri biraz abartarakta olsa gösteri malzemesi yapıp ülkeleri adına propaganda yaptıkları bir film olarak görüyorum :)

0|0
    0|0
  • Uzun bir süre ara verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Kalitesi git gide düşüyor. Kaldı ki Jason Bourne serileri bana daha cazip gelmeye başladı.

0|0
    0|0
  • Tarihin gelmiş geçmiş en iyi seri filmidir. Bunu bilir bunu söylerim daha ilk filminde bile kullanılan teknoloji ürünleri dudak uçuklatan cinstendir.

0|0
    0|0
  • Hiç sevemiyorum nedense bu ing. ajanının maceralarını...

0|0
    0|0
  • Bizim ülkede de çekildi. Bence devam eder böyle

0|0
    0|0
    • 1963 yılındaki filmin epey bir kısmı İstanbul'da çekilmişti. İstanbul boğazında vapur ile gidiyorlardı falan.

• Nasıl gelmedi? Önce Azerbaycana geldi sonra Türkiyeye

• Pierce Brosnan Türkiye gelmemiş. Türkiye tehlikeli demiş. Bir yerde okumuştum. 1963 yılındaki James Bond Türkiye gelmişti. 1963 yılındaki gerçek.

• adıyla iş yapıyor. içi boş aksiyon filmlerinden biri bence

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir seri

0|0
    0|0
  • Hiç seyretmedim bu güne kadar :)

0|0
    0|0
  • Kingsman daha güzel

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi pusu onu geçecek, inan bana...

1|0
    0|0
Yükleniyor...