Bu yerler hakkında bilgisi olanlar yazabilir mi?

Aşağıda bulunan yerlerin gezilecek görülecek yerleri var mı? Varsa ne gibi yerleri var?

Kalkan

Fethiye

Kemer

Kaş

Gökova

yazan eller dert görmesin : )

note: tatil için

0|0
13|27

En İyi Erkek Görüşü

• Kalkan: Emekli tayfasının takıldığı, dinlenmek için ideal bölge. Hareketsiz ve cansızdır.

Fethiye: Eskiden büyük rağbet görürdü. En son bu yaz bir uğrayayım dedim, orası da Kalkan'a benzemeye başlamış. Gece hayatı yok, 12'de müzik durur.

Kemer: Aşırı sıcak olmasının dışında Rus, Alman ve İngiliz turistlerin yegane durağı. En çok fiyat alternatifine sahip tesisin bulunduğu turistik bölgemiz burasıdır desek yeridir. Tavsiye edilir.

Hepsi bir yana

KAŞ

Sevgili arkadaşım burayla ilgili ne yazsam anlatamam. Burası cennetin yer yüzündeki yansımalarından biridir. İnsanlarının kalitesi bir yana, çevrenin, denizinin temizliği. Etrafındaki adaları. Küçük çakıl plajı ve tam karşısındaki Kayhan Otel'in muhteşem yemekleri, tertemiz odaları...Sabaha kadar sokakta yatabilirsin o kadar eğlenceli ve seviyelidir ki... KAŞ bambaşkadır. Bir zamanlar Bodrum'da böyleydi... Burası da kirlenmeden mutlaka gidin görün. (en az 1 hafta) sonra bu başlık altında teşekkür mesajlarınızı bekliyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Kesinlikle Fethiye ölüdeniz derim. Geçen sene oranın en büyük hotellerinden şu an ki noa hotel oldu kalacak yerlerden biriside burası.. 4 yıldızlı emin ol çok şeyinizi karşılıyor.. Fiyatıda çok uygundu ilk senesinde bu sezonki fiyatı bilmiyorum. Erken rezarvasyon yapınca yarı yarıya kar ediyorsun.. Kaldığın odalar ev tarzında balkonlu ve havuza bakan restaurantı gören ve dağın dik yamacıyla tam karşımda görüyordum.. link buradan inceleyebilirsin.. salatanızı isteğe özel yapıyorlar. Balık ve köfteler siz istediğinizde pişiriyorlar kesinlikle pişman olmayacaksınız hergün odalar temizleniyor.. kesinlikle arabanız varsa arabanızla gidin başka yerleri gezmeniz açısından çok artık bir avantajı oluyor..

0|0
    0|0
  • İçlerinde en iyisi kalkan sonra kaş gelir.

0|0
    0|0
  • fetiye sabah bir ölü deniz yap sonra öğlen kanyonda yürü daha sonra ismi şimdilik aklıma gelmiyor gelince yazarım yemekleri süperdir kalırsan muğlada kal dalyanda fetiyeden ucuzdur

yada çeşmeye gel ben sana kalacak yer ayarlarım alaçatı falan çok iyi bütün koylarda denize girersin selçuk meryam ana yaparsın ordan şirnce şarapları idare eder

0|0
    0|0
  • Gökova CENNET. Buraya gitmeyi kesinleştirirsen bana mesaj at, sana bilgi veririm. Hem mekan, hem evler ve apartlar, hem aktiviteler, hem çevresinde gezilecek yerler, bazı püf noktalar vs. vs. yardımcı olurum.

Gerisi teferruat..

0|0
    0|0
  • Fethiye: gece hayatı diğer tatil yerlerine göre baya bi az. ama ordaki deniz hiç biyerde yok.

Gökova: Her yaz gittiğim yer. oraya kafa dinlemek için gidilir. gündüz yat turları gibi aktiviteler çok güzel.denizi çok güzel ve sığı. ama burdada gece hayatı küçük barlarla sınırlı ama hoş güzel yani. hee ama ben deli gibi kopmak istiyorum dersen 20 dakika mesafede marmaris var :)

0|0
    0|0
  • Antalya'da okuyorum Fethiye güzel Yaşın Genç profilde yazdıgına göre Kemer Gençler için güzel clup ler olan ve deniz i güzel tatil yaparsın. Aynı Şekilde Kaş ' ta süper deniz için gidiyorsan kaş' a gitmeni tavsiye ederim Ama hem deniz hem clup diyorsan kemer . Avşa Adası ' da güzel ama genç fazla olmuyor belli sezonlarda oluyor . Çok konustum galiba :D

0|0
    0|0
    • amacım deniz plaj değil sadece gezilecek görülecek yerler aktiviteleri soruyorum bu konu hakkında bilgilendirir msiin?

• Gezilecek yer istiyorsan Antalya'ya git Kemer 'e tur yaparsın zamanın cok güzel geçer .

• sağol

• tatil planları yapılıyor ohhh :DDD kardeşim fethiyeye gitmişti çok beğendiğini söylüyordu

0|0
    0|0
  • Açık konuşmak gerekirse Kemer'de hiç güzel bir yer yok. Ama Kemer'e yakın OLİMPOS var oraya gitmelisin. Hem ağaç evleriyle otantik bir ortam oluşuyor hem de gezilecek çok yeri var. Başta Ceneviz Kalesi olmak üzere bir kaç tane lahidin mezarı var. Ayrıca eski bir antik tiyatro ve hamam var. Gitmelisin

0|0
    0|0
  • Kaş

kemer

kalkan

fethiye

gökova'yı bilemedim.

0|0
    0|0
  • kemerı salla. dıgerlerı super. gökova ya gıdersen acıl sedır adası turu ayarla

0|1
    0|0
  • Hepside güzel yerler.. İçlerinden seçecek olursam "kemer" de güzel bir yerde kalır.. diğerlerine günü birlik gidip gelmeye çalışırdım..

0|0
    0|0
  • gökova kemer fethiye güzel gerrisi boş fethıyede paraşutten atlamayı unutma

0|0
    0|0
    • atlayıp ölmek istemiyorum =(

• fethıyede yanlış hatırlamıyorsam 2.000 metreden atlanıyordu bence denemelısın heranını kamerayada alıyorlar ayrıca olmezsın olen nadır ınsanlar oluyor onlarda kemerını falan doğru takmıyorlar

• gökova en güzeli sanırım fethiye de güzeldir ama gökova plajının tadı ayrı

0|1
    0|0
  • Fethiye ve gökovaya gitmediysen gör mutlaka özellikle fethiyede gezmekten yorulursun eger gezmek istiyorsan emin ol hiç bir günün boş kalmaz eger fethiyeye gitmeye karar verirsen adım adım sana gezecek yerleri söylerim

0|0
    0|0
    • fethiye yani site geneli öyle diyor

• gezmek istiyorsan evet fethiye her yere digerlerinden daha yakın genelde ingilizlerin gittigi denizi harikadır ayrıca

• konuyla hiç ilgisi yok ama siteye dün üye oldum bilgilerimi doldurdum fotoğraf yukledim soru cevapladım ama halan 20 xper puanım var. bilgisi olan yardım etsin lütfeen?

0|0
    0|0
  • ben 14 senedir antalyadayım.. kalkan kemer kaş o akdar harika yerler ki 10 kere gitsen doyamazsın . cennetleri dünyamızın hele kaş..

0|0
    0|0
  • Fethiye'ye gittim. İzmir'liyim, ege kıyıları ve akdeniz kıyılarında bir çok yere gittim. Özellikle deniz olarak, Fethiye ölü deniz kadar müthiş bir yer görmedim ben :) Pişman olmazsın gittiğine.

0|0
    0|0
  • fethiye ölüdenize git. kemere gidersen psikolojin bozulur o kadar güzel arasında 2 sene kendine gelemezsin.

0|0
    0|0
  • Fethiyenin kitabını yazarım buraya sığmaz..

Oraya gitmelisin..

0|0
    0|0
  • kemeri çok seversin kaş okadar gerekli bir yer değil.

0|0
    0|0
  • fethiye ye gittim süper ötesi

0|0
    0|0
  • sessız sakın bıyer ıstıyor ısen kaş ideal

0|0
    0|0
  • gokovayi bilmiyorum ama digerleri guzel yerler..kalkan kas kemer sirasi tercih siram

0|0
    0|0
  • Ben paris saint german,real madrid yada bayern münih'e gitmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Tatile mi çıkacaksın yazın :)

0|0
    0|0
  • hepsi memleketin en hoş yerleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kaş güzel bir yer küçük ama şirin denizleri çok güzel derya beach falan çok güzel küçük çakıl büyük çakıl var patara var sonra bir kaputaş var orayı görmelisin gerçekten ilginç bir deniz

Kalkanda yemek yemiştim orada güzel farklı bir havası var ..

0|0
    0|0
  • tatil zevkine bağlı. disco eğlence dans diyorsan kemer, doğa sporları dersen kaş, fethiye derim. diğerleri hakkında bilgim yok.

Not: olimposu görmeden ölmemeli kimse :((

0|0
    0|0
    • kararsız kalıyorum her yerde görmem gereken yerler var :(

• sen sideye gel boşver onları. buradan alanya antalya da yaparsın. şelaler antik yapılar çok yer var

oymapınarda kahvaltı yaparsın, köprülü kanyonda rafting, hatta cesaret varsa bungee jumping hem gece hayatı süper. gel gel sen buraya <3

• Kaş'a ve Fethiye'ye gittim tatile. Diğerleri hakkında pek bir bilgim yok ama. Fethiye diyorum başka bir şey demiyorum! :)

0|0
    0|0
  • fethiye ve kemer oldukça iyi bir seçim. kemer 5 yıldızlı otellerin yatağı diyebilirim aynı zamanda düden ve kurşunlu şelalerine de mutlaka uğra alabalık ziyafeti çekebilirsin şelale kenarında ve suyun üzerinde :=

0|0
    0|0
  • antalya da yasıyorum hepsine gittim fethiye ve kaş ı tavsiye ederim şiddetle

0|0
    0|0
  • Fethiye ye gidip Saklıkent i gezmemek, Kemer e gidip Olympos a ugramamak olmaz.Kalkan da da guzel antik kentler var.Kas ı begenmiyorum pek.Gokova daki balıkcı teknelerinin alası var burada, bu yuzden pek ilgimi cekmeyen yerler arasında

0|0
    0|0
  • Okulum Muğla'da ..Fethiye çok fazla görülecek yere sahip.. Ölü denizi, Af Kulesi , Kelebek Vadisi , Kabak Koyu...Yamaç paraşütü harika..

0|0
    0|0
    • paraşüt olmaz ölürüm:)

• Unut Paraşütü... Diğerleri harika Af kulesinde dalış yaparsın..

• Fethiye'ye gitmelisin harika bir yer anlatılmaz orası...

0|0
    0|0
  • Kaş-Kalkan

Fethiye

Gökova...

Sıralama bu bende...Kemer berbat.

0|0
    0|0
  • fethiye sakindair..suyuda cook guzeldir :)

kas daha hareketli :)

0|0
    0|0
  • Fethiye'ye gittiğinde mutlaka Paspatur' a uğra derim :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle kaş derim

0|0
    0|0
  • didime git bence ben aşığım oraya

0|0
    0|0
Yükleniyor...