Hem kültürlü hem akıllı hem de sağlıklı bir kadın var mı?

Artık eskisi gibi değilim, artık tanıdığım kadınlar çok basit gelmeye başlıyor. Genel kültürü olan bi kadınla tanıştığımda, bi ilişki olduğunda onun çok problemli olduğu geçmişini ve takıntıları ve psikolojik sorunları olduğunu htta tedavi olduğunu görüyorum.

Güzel çok çekici bir kadınla tanışıp bi ilişkim olduğunda ya çok aptal ve bezdiren ve çok takıntılı olduğunu görüyorum.

Ya telefondan yazıyorum, uzatmayayım, güzel olmasa da kültürlü akıllı ve sağlıklı bir kadın yok mu?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• eğitimli kültürlü bla bla bla 24 yaşındasın daha; yavaş git biraz.

0|1
    0|0
  • akıllıyım, kültürlüyüm, bazı takıntılarım var, antidepresan hiç kullanmadım. ama ölüm sebebim mide olacak. uyar mı?

asdfghjkl

0|1
    0|0
  • Sana bu fıkrayla karşılık vermek istiyorum ;)

Temel doktora gitmiş;

-Çok hastayım doktor, vücudumun neresine dokunsam berbat canım yanıyor!

Doktor Temeli bir güzel muayene ettikten sonra;

-Ben pek bir hastalık bulamadım.Vücudunuz gayet iyi durumda.Hatta “Sapasağlamsınız.”

Bunun üzerine Temel;

-Olur mu doktor bey!Nereme dokunsam acıdan ölüyorum! Diyerek parmağının ucuyla başına dokunmuş; -Of of of! Sonra göğsüne parmağını basmış;-Ay ay aay ! daha sonra beline ve bacağına; -vay vay vayyy! Parmağını neresine dokundursa acıyla irkiliyor feryat figan ediyormuş.

Doktor daha fazla dayanamayıp; - Ver bakalım şu elini ! diyerek Temel’in elini muayene ettiğinde, TEMEL in PARMAĞININ KIRIK OLDUĞU ANLAŞILMIŞ

0|0
    0|0
    • İlgin için çok teşekkür ederim anlamlı bi fıkraydı ama inan kendime de baktım, sonra bakıyorum, karşı taraf kaşınıyor, sorun problem yaratıp tempoyu arttırmaktan zevk alıyor.

• Tamam ama öyle 4/4 lük insan bulmak

çok zor , bekleyip de harab etme kendini bence :/

• Bi erkeğe yapılmayacak şeyler yaşadım, insan insana yapmaz yani o kadar

• Sağlıklı derken ruh sağlığı mı, beden sağlığı mı?

0|0
    0|0
    • Ruh sağlığından bahsettim limonçiçeği. Bedensel olan herşeyle savaşabilirim.

• Merak ettim sadece :) tabi ki �yleleri var. k�lt�rl� bi insan zaten akıllıdır, aptalsa kültürü nasıl edinicek? Herkes de ruh hastası olmadığına göre :) elbet karşına böyle biri çıkar. Senin şansına öyleleri çıkmış.

• İnan çok seçiyorum. Her görüşme imkanı olanla görüşmediğim için hep kötü olanın ben olduğum bile oldu. Çok yakışıklı bi tip değilim ama açık sözlü, bilgili, biraz terbiyesiz ve özgür oluşumdan dolayıdır.

• Tüh sonuncu şıkkı tutturamıyorum...

0|0
    0|0
  • vardır oda güzzel değildir :) güzel kadın hiç olmasada biraz aptaldır yada aptal takliti yapıyodur bişi vardır :) kimse 4 4lük değildir kardeşim :) herkezin bi kusuru vardır ama o kusuru kapatan bişeyleride olmalı bn byle bakyorm bu tür olaylara..

0|0
    0|0
    • Heteroseksüelim ama kadınlar çok basit oluyorlar, anlamayı bıraktım kadınları, sadece seveyim dedim, bu kez de insan yerine koymuyorsun diyorlar :)

• elbet doğru insanı bulursun :)

• Doğruluğu geçtim adam olsn yeter ama kadınca

• a ben varım..kültür...çevre...akıl güzellik cazibe ooo ne arasan bende var...ama bir kusurum var...deliyim...

0|0
    0|0
  • Duzenli olarak pap smear ve breast testleri yaptiriyorum <3

Kultur ve akilli olusumun gostergesidir bunlar hep.

0|0
    0|0
  • aşk bunların hepsini görmezden gelebilir diye düşünüyorum. Kusuru olacak tabiki herkesin.

0|0
    0|0
  • oylesi seni ne yapsın..

0|1
    1|1
  • senin özelliklerin ne peki

0|0
    0|0
  • Sipariş verelim gelsin.

0|0
    0|0
  • bi tane akıllı erkek yok mu ya

0|0
    0|0
    • Daha kırkıma gelmedim şeker :)

• ne alaka kafan çalışsın yeter soruya bak gel de gülme ergen doldu diye yakınıyosunuz ama ergen sorularından da geri kalmıyosunuz

• Özür diliyorum

• Daha 24 yaşındasın.

0|1
    0|0
    • 27. Değiştiremedim yeniyim

• En güzel cevap işte bu :) Önce kendini kabullen. +1

• Önyargı çok kötü biliyor musun :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Kurt kuzuya parlamış: “Seni yiyeceğim!”

Kuzu şaşkın şaşkın bakıp sormuş:

“Neden, ne yaptım ben sana?”

“Suyumu bulandırıyorsun!”

“Nasıl olur, sen akarsuyun üst kısmındasın ben altında. Asıl sen benim suyumu bulandırıyorsun.”

Kurt, gözlerini kararlı bir biçimde kuzuya dikmiş:

“Olsun, yine de seni yiyeceğim.”

Kurt kuzuyu yeme kararını vermiş bir kere; suyun bulanması bahane...Bu fabl'deki gibi sen kafaya dostum sen kafaya koymuşsun, hepsinin bir sorunu var diye ve hep bahaneler üretiyorsun. Zamana bırak kendini ve kimsenin de peşinde koşma artık. Sadece kabuğuna çekil ve bekle, gelecek.

0|0
    0|0
    • Paylaşımın için teşekküeler dostum. İnan bişiyin peşinden koşmayı çok önceleri bıraktım.

• Teşekkürler eğlenceli tavrın için

• gevelemek demek :)

• Hem kültürlü hem sağlıklı hem akıllı...hınffff...havasından geçilmez.:D

1|0
    1|0
  • tabiki vardır nerede olduğunu bilmiyorum sadece

0|0
    0|0
  • Akıllı , bilinçli olsun başka bişeyde gözüm yok..

0|0
    0|0
  • Asıl öylesi bayar adamı

0|0
    0|0
Yükleniyor...