Barış arduç hakkında ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar son zamanlarda ön planda olan barış arduç hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
bence karizmatik ama neden bu kadar gündem nereye baksam barış nereye baksam bu adam hakkında konuşuyor bu başarıyı nasıl sağlıyor olabilir taktir etmek gerekir tabi ama sizce başarısının sırrı ne

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• Baktım bir , hiç ilgi alanımda olan bir icraatı yokmuş. Bülent Ablamla evlenmiş sanırım onuda yorumlardan gördüm. Birşey düşünmezken şimdi iğrendim.

0|0
    0|0
    • yook daha neler harcadın adamı bülent ablamızla evlenmedi yahuu naptın :)

• oktay sinanoğluu :( babası nuzhet sinanoğlu mustafa kemalin en önemli istihbaratçısıydı çok severim allah rahmet eylesin

• Helal olsun sana :)

En İyi Kız Görüşü

• Barış Arduç da yakışlı ve karizmatik bir adam. Esmer, seksi olmasının yanı sıra bana göre bakışlarında farklı bir masumluk görüyorum ben. Gülüşü çok farklı insanı alıp götürüyor başka yerlere. Dünya ahiret kardeşim olsun ne diyim :) :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Derimond reklamından sonra düştü

0|0
    0|0
  • o kim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hic tanımıyorum inan

0|0
    0|0
  • fazla abartılıyor

0|0
    0|0
  • Yakışıklı adam 😄

0|0
    0|0
    • bence karizmatik ama neden bu kadar gündem nereye baksam barış nereye baksam bu adam hakkında konuşuyor bu başarıyı nasıl sağlıyor olabilir

• Yakisikli 😂

0|0
    0|0
  • Yerim onu :D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı adam

0|0
    0|0
  • Adam da çekicilik var yani insanı kendine çekiyor mesela bana göre bu çekicilik kıvanç tatlıtuğ da bile yok düşün yani böyle bir havası var adamın

0|0
    0|0
    • Çok farklı bir havası var 😅 Ayy düşünürken bile kendimden geçtim 😂

• Ama benim vuruldugum şey ne diye soracak olursan gulusleri çok güzel gülünce çok yakusikli oluyor iyice 😂😂 aşık oldum galiba

• şiiişşşşt aynanın karşısına geç ve kendini tokatla kendine gel biraz tamam kapaattık barış konusunu :)

Yükleniyor...