Satranç oynamayı seven var mı?

Gittiğiniz cafelerde bile oynar mısınız? Genelde tavla tercih edildiğinden sordum.

0|0
17|28

En İyi Kız Görüşü

• Satranci cok severim. Ama cafeler de falan oynanmiyor ya, cafeler satranc icin fazla gurultulu oluyor, arti cafeye gittiysen muhabbet icin gitmissindir, tavlayla muhabbet oluyor ama satrancla muhabbet olmuyor. Ve sonuncu olarak fazla uzun sürüyor. Sizi bilmem ama biz oturunca 2 3 saat kalkamiyoruz basindan :)

1|1
    0|0
    • Tabi eğer 2 kişiden fazla gidilmişse kesinlikle önermem onu belirtmedim :) ancak şöyle bir durum var aslında satrançta daha düzgün önemli konular konuşuluyor ve daha samimi muhabbetler tabi kendi düşüncem şayet 2 kişi ise :P

• asfsfsg ama ama ama bunu yapmayacaksın dimi bana, yoo satrancı bırakıyorum hemen :)))

• geçenki resimdeki gibi yeşil başlı gövel ördek dinlerken,hamleni düşünen bir poz hiç fena değil fdkjlgjkldkldklfdkl

Kızlar Ne Diyor 16

• uzun zamandır oynamıyorum satranç ama severim

0|1
    0|0
  • Lise de satranç dersimiz vardı.

0|1
    0|0
  • satranç oynarım ama cafe gibi yerler de değil

0|1
    0|0
  • ikisini de oynarim cekinmem :D

satrancta vasatim (hic ogrenmek istemedim yok coban mati yok baska alengirli isleri sadece taslarin hareket kabiliyetleri ezberimde:)

tavlada iyiyim..

0|1
    0|0
    • Kızların benden tavlada çok üstün olduğundan eminim zaten çok iyiler,ama satrançta hep dikkatimi çekti erkekler çok daha iyi oynuyor genellemeye karşı olduğumu da belirterekten :P

• ya o alengirli seyleri ogrenmeye pek heveslisiniz ne diyim benim hic ilgimi cekemedi satranc :D

• gittiğim cafe bi gün satranc var mı diye sordum sormaz olaydım adam baktı kaldı :)

0|2
    0|0
  • sevgilileriyle oturup satranç oynuyanlar var bi de .yer yer fantazi unsuru olabilir tabi.aşkta bir nevi savaş meydanıdır. stratejik düşünmek gerek.

0|1
    0|1
    • Fantezi buna mı kaldı ya :P ayrıca aşk satranç bağlamı bende dejavu yaptı ya nerden yazdın :P

• düşünürken meme dekoltesi göstermek iyi bir taktik diyim cevizlim sana

• öğretenin olayım :D

• Severim ama çok fazla konsantre olabilen biri değilim bir de taktiklerini hiç bilmem.

0|1
    0|0
  • Çok severim ama oynayabileceğim kişiler çok az yalnız da oynarım

0|1
    0|0
  • Satrancı cok severim ama bende genelde tavla oynayanlardanım..

0|1
    0|0
  • Matrocku bilir misin? Orada bile oynardım ben :D

0|1
    0|0
  • genelde tercih edileni yani tavlayı tercih ediyorum:)

0|1
    0|0
  • Oynamayı isterim ama bilmiyorum vakit ayırıp denedim mi? Hayır ama istek var. Dengesizliğime sağlık.

0|1
    0|0
  • İkisinide beceremıyorum.Benım zeka sıfır sıfır sıfır

0|1
    0|0
  • satrancı nadiren oynarım.oynarken çok düşünmek ilerini görmek gerekiyor ve ben bu durumdan çok sıkılıyorm :D

0|0
    0|0
  • Satranç?Harika.

0|2
    0|0
  • Gerçekten çok rahatlatıyor :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• severim Zihin açıyor

0|1
    0|0
  • Severim ama bilmediğim çok şey var. Açılış bilenler hemen eziyor :)

Bir de şu düşünme olayı kasıyor biraz. Hayır düşünebilen insanım da oyunun ortasında insanın aklına başka görüntüler gelince, asıl olay kaçıyor :)

1|1
    0|0
    • kanka 3 gün düşünsen bir şey demezler boşver düşün kdfjlfdkgjkldfd

hax olmadı satranç kapışırız bir ara kfjldgjkdfkl

• Tırsıyorum ama kapışalım yine de dsfhsd

• Bi tavla kadar kadar olmasada severim satrancı '' Hadi kızım dönce altını görelim '' gibi terimler kullanılabilseydik satrancıda çok severdik belki :)

0|1
    0|0
    • yalnız tavlayı kızlar daha iyi biliyor ^^

• Zara seslenmiştim orda :A ( bana öğreten de bir kızdı zaten çaktırma :A )

• eskiden oynardım diğerlerini hiç bilmem tavladır okey dir poker dir hiç bilmem

0|1
    0|0
  • Üniversitede son ses müzik çalan kafede, bilgisayar mühendisi arkadaşlarla oynardım. Bu gürültüde nasıl oynuyonuz oğlum manyak mısınız derlerdi

0|1
    0|0
  • Satranç her ortamda Oynanamıyor Malesef.. Keşke adalarda Amerikan vari Satranç masaları olsa özel bizde Satranç takımları götürüp oynasak orda.. :S Pofff

0|1
    0|0
  • Satranç çok biliyorum diyorsan bir yerde oynayalım beraber bir sitede falan :) KIz arkadaşım öretti banada:D Amilli takımda kanka:D YAni benle oynamayı aklından geçirme .D Sakın tamam deme

1|1
    0|0
    • Olur not aldım seni bro :P oynarız.

• burhan gibi oynuyosan yandık:)

• Zaten o yüzden yenilmezim:D Adam atla şahı tek hamlede mat ediyor:DDD HErneyse ciddi olarak bakarsak bu sitede beni yenecek birisi olduğunu düşünmüyorum :)

• Çok severim ama kafelerde hıç oynamadım. Hem ıyı bilen bulmak zor hemde çok uzun surucegı ıcın tercıhımı tavladan yana kullanırım

0|1
    0|0
  • satranç oynamayı seven bir sevdicek bulamadım şunca yıldır :(

0|1
    0|0
  • Önümüze gelince oynuyoruz işte :D

0|1
    0|0
  • stefan zweig -satranç :) güzel bir kitaptı.

0|1
    0|0
  • Genelde satranç oynarım...Kralların oyunu satranç :)

0|1
    0|0
  • cok severim rakip tanımam şah ismaili yavuz selimi bekliyorum

0|1
    0|0
  • bi piştiyi biliyorum ben

0|1
    0|0
  • ben çok severim

0|1
    0|0
  • Severim de cafelerde oynamadım hiç.

0|1
    0|0
  • cok sever hergun oynarım ama bu kadar seven oldugunu bılmıyordum hepsi saolsun ;)

0|1
    0|0
  • severdim şimdi sadece kuralları aklımda :/

0|1
    0|0
  • 1 kere oynamıştım gittiğim kafede

0|1
    0|0
  • Oynamayı severim lise yıllarında özellikle çok oynardım :)

0|1
    0|0
  • bi ara çok oynardım

0|1
    0|0
  • İkiside zevkli, her ikisinide oynarım :)

0|1
    0|0
  • evet.. ben

0|1
    0|0
  • eskiden oynardım şimdilerde rakip bulamıyorum :D

0|1
    0|0
  • Beynamaz çocuklarınıza para veriyorsunuz langırt oynuyorlar bilardo satranç oynuyorlar..

Camimize gelince küçücük bir zuhurda bulunmuyorsunuz..

Ne sjkim cemaatsiniz lan ismail hakkı atın bunları dışarı atın..

Çıkın dışarı çıkın..

0|0
    0|0
    • nerden aklına geliyor bro bunlar ya ne hayal gücün varmış çektin konuyu :D

• ben sevmem

0|1
    0|0
  • Satrançta epey iyiyim,arkadaş çevrende dengimde rakip bulamıyor :) internetten oynamakta hiç zevkli oluyor :(

0|1
    0|0
    • amma devrik cümle olmuş yatıyorum ben

• Ben de tavlacıyım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...