Çukulatanın köpekleri kör ettiği doğrumu?

1-çukulata köpekleri kör edermi?

2-köpekler kedileri neden sevmez?

3-köpekler cisimleri insanları siyah beyazmı görür?

4-köpekler koşan insana neden saldırır?

5-köpekler insanların korktuğunu nasıl anlaR?..

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Köpekler--kediler de--şekeri işleyemezler. Bu nedenle şeker onların görme sinirlerine zarar verir. İnsanlarda da şeker hastalığının ilk vurduğu organ gözdür.

2. Kedilerde kuyruğun sağa sola sallanması sinir işaretidir. Köpeklerde ise sevinç. Bu nedenle bir iletişimsizlik yaşanır.

3. Köpekler renk körüdür, siyah beyaz görür.

4. Oyun oynandığını sanırlar.

5. Hareketlerinden. Dünyada hiçbir hayvan çok mecbur kalmadıkça insana saldırmaz. Çünkü içgüdüsel olarak en vahşi hayvanın insan olduğunu bilirler.

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• çikolata değil sadece şeker köpekleri kör eder tatlı olan herşey onlara zarar verir ve insan köpekten korktuğu zaman adrenalin hormonu salgılar ve köpekler bu hormonun kokusunu alır ve bu kokudan hiç hoşlanmazlar ondan dolayıdır ki köpekler onlardan korkan insanları kovalar

0|1
    0|1
  • 1.kör etmez kalp krizi geçirtir fakat test ettim onaylamadım benim kuçu "çikolatalı" dondurma yedi bişi olmadı belki "çukulatalı" olmadığındandır :)

2.yok çok severler kanka olurlar kardeş olurlar sarılıp uyurlar gözlerimle şahit oldum kaç defa

3.ya isveçli bilim adamları istediği kadar konuşsun dursun bi köpek dile gelmediği sürece cevapı bilinmezlik olacak kalacak

4.patileri olduğu için elleri olsa kolumuzdan tutardı onun yerine ağzıyla tutmaya çalışır --kaçan kovalanır

5.sezgi tabii ki de sen kötü bişi olcak içe doğuyo diye laf etmedin mi olaylar karşında hiç

0|0
    0|0
  • çikolata köpekleri kör eder doğru...gerisini psikolağa falan sorman lazım:)

0|1
    0|1
  • 1-çikolatayı bilmem ama bir komşumuzun köpeği çok şeker verildiği için kör olmuştu.

4-5-adrenalin hormonu salgıladığımızda köpekler tarafından hissedilir ve kendilerini insanlara saldırarak savumaya çalışırlar.

diğer sorular hakkında bir fikrim yok

NOT=ÇUKULATA DEĞİL ÇİKOLATA olacak dostum benden söylemesi :D

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yazım hatamı düzelttiğin için dostum :D

• 6- köpeklerle derdin ne ? :)))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...