Arkadaşlar lütfen bakın sizce daha ne yapmam lazım?

Arkadaslar merhaba ben bir süredin müzik prodüksiyon işiyle ugrasıyorum yaptıgım müziklere hiç ilgi yok kanalımı paylaşacagım bir bakın yani ilgi çekmek için ne yapmam lazım emeklerime karşılık bir izlenim almamak gücüme gidiyor lütfen es geçmeyin bakın yorum yapınhttps://www.youtube.com/channel/UCfb5bzCplooW5AMStBX2hCw

Güncellemeler:
size soruyoruz

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kanalına bakmadım ama youtube'da farklı gruplara rastlıyorum dinliyorum. Mesela son feci bisiklet, neyse, kesmeşeker, biz vs vs. Bunlar da çok ünlü sayılmazlar, küçük belli bir kitlesi var. Sahnelere çıkıyorlar canlı müzik yapıyorlar. Piyasada zaten çok şarkıcı var ve herkes adını duyurmaya çalışıyor, çok zor bir iş.

0|0
    0|0
    • benimkisi daha farklı ama ben müzik besteliyorum productıon programları yardımıyla sarkıda söylemiyorum sadece beste yapıyorum ama hiç ilgi yok gücüme gidiyor gerçekten vakit ayırıp cevap verdiğin için cok teşekkür ederim

• Teşekkürler, birde aklıma sözlükler geldi. Başlık açıp upla trance müzik başlıklarına linkini filan at belki işe yarar.

• peki denerim teşekkür ederim bu ilgin ve yardımların için youtube kanalımın adı gyz musıc production seni kanalımda görmeyi isterim teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...