Bu resim size ne anlatıyor

Baktıgınız zaman ne dusunuyorsunuz

Size ne anlatiyor

link

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• içim parçalandı . canım benim ya. görsem hayatta bırakamam orada. dedem benim.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• fena oldum yaaa...Gözümden yaş bile akdı

0|2
    0|0
  • Bnce hayatin zor oldugunu..ama yinede oyleleri en cok sukreder haline .. Herhalimize sukredelim ALLAH'imiza

0|1
    0|0
  • içim parçalanıyor böyle şeyler görünce yediğim yemeği kaldırmıyor midem:(

0|1
    0|0
  • bence buna da şükür der gibi,mutlu.ekmek götüreceği insanlar var kalabalık olsalar gerek,onları doyuracak olmanın verdiği bi mutluluk

0|0
    0|0
  • çocuklarının hayırsız olduğunu

0|0
    0|0
  • 3 şey anlatıyor birincisi tabiyat karşısında insanın çaresizliği ikincisi insana değer vermeyip işini yarım yapan p**evenkler üçüncüsü olan gene fakire olması

0|0
    0|1
  • fenaa hayatın gerçeği :(

0|0
    0|0
  • Bizim evimizde dağıldı malesef..Çok şükür yiyecek yemeklerimiz var çook şükür

0|1
    0|0
  • devletin kötü yöneltildiğini.hala bu halde düşkünler varsa,yardıma muhtaçlar varsa abidik gubidik işlerle meşgul olmayıp böyle vatandaşlara yardım edilmesi gerekir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 99 marmara depremi...Herşey yerle bir olmuş yaklaşık 50.000 kişinin hayatını yitirdiği gün...17 Ağustos 1999...Hayatta kalabilmiş ve o zamanki açlık sefalet içerisinde bulabildiği 4 tane ekmek için sevinçten ağlayan yaşlı bir amcamız...Çok etkileyici bir resim...

0|1
    0|0
  • akşam akşam bütün neşem gitti mk.

2|1
    0|0
  • ne çağrıştırcak içimi yakıyo ya devlet o kareden sonra bişey yapmazsa bıraksın gitsin ülkeyi ki zaten yapmıştır bu görüntüye can mı dayanır ya

0|1
    0|0
  • insanlar dünyevi şeylere fazla baglanıyorlar.ben bu resimde bunu görüyorum.

0|0
    0|0
  • çaresizliği

0|0
    0|0
  • 17 Ağustos depreminin hem binalar hem insanlar üzerindeki etkisini anlatıyor..

0|0
    0|0
  • Vaadler memleketinde İnsan aclıktan ölür

0|0
    0|0
  • Siyonizmin amacına doğru hızla ilerlediğini görüyorum

0|0
    0|0
  • insanlığın ne halde olduğunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...