Kuantumun mucizevi gücünü keşfeden var mı ?

Her şeyin enerjiden geldiğine inanıyorum. Yaydığımız enerji yaşamımızı şekillendiriyor. Kuantumla elde edemeyeceğimiz hiçbir şey yoktur. Pozitif düşünerek ve inanarak her şeye ulaşabiliriz. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Paylaşırsanız sevinirim :)

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımın içinde hep çook rastladım bu durumlara. Bazı arkadaşlarım var .. kendinin şanssz olduğu konusunda o kadar inandırmış ki kendisini .. Hiç kimsenin başına gelmeyenle onun başına geliyoo.. bu basit bi örnekk ama deli gbi hissettiriyo kuantumun varlığını. Bende hayatım boyunca hep çok şanslı olduğuma inandmm ve neredeyse hiç bir zaman şanssızlık yaşamadım. En küçük örnekk dha 1 hafta öncee.. normalde 120 olan ehliyet sınavı sorularıı benm girdiğim sınavda 60 a düşürülmüştü :):) bu sadece küçk bi örnekk

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İnanılmaz bir düşünce gücüm var, ne düşünürsem gerçekleştirbiliyorum. Sanırım sen dediğin şu Quantum olayı. Farkında değildim Adını sen koymuş oldun.

0|0
    0|0
    • araştırırsan ilgini çekebilir bu konu

• Hımm.. Sanırım Feriha'nın adını da sen koymuştun .. :-)))

Konuyu vaktiyle bayağı irdelemiştim, sonra sakat teoriler oluşturmaya başlayınca bıraktım.

• pozitif düşünerek elde edilemeyecek hiç birşey yok. bunu bilen bilir. bilmeyenlere "secret" ı okumalarını şiddetle tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • yahu kuantum dediğiniz şey böyle bir şey değil ki bırakın artık elinizdeki şu saçma secret tarzı kitapları kuantum bir bilimdir anlattığınız gibi mistik birşey değildir

0|1
    1|0
  • gücünü bilmem ama bu enerjinin asıl kaynağı neresi onu düşünüyorum. hayal ettiğinde zihninde canlandırdığın yerde enerji ile ortaya çıkan şeylerdir sorun o kaynak nerden geliyor ?

0|0
    0|0
  • var ama bir noktadan sonra herşey tepe taklak oluyor ...

0|0
    0|0
  • pozitif düşün ve bunu elde et bakalım :D link

0|0
    0|0
  • Ya kesinliği kanıtlanmamş warsayım şuanda

Dr Quantum Çift Yarık Deneyini izle bakalım ne dicen orada atom parçacıklarnın aklı olduğunu resmen ilan ediyor ama şaibeli geldi.

Videosunu izlemek istersen youtubeye

Çift Yarık Deneyi Dr Quantum Derin Düşünce yaz karşına cıkan ilk video

0|0
    0|0
  • pozitif düşünmek elbette olumlu sonuçlar doğurur

tabi aksi durumdada aynı orantı izlenir

arada istisnalar olsada doğru bir düşünc esistemi

0|1
    0|0
  • kuantum kuantum olalı böyle eziyet görmedi

0|0
    0|0
  • Tamam da o da bir yere kadar, kısıtlı yani bu olgu, sadece soyut şeyleri elde etmeye yarar bana göre hatta ama sen diyorsan ki ben düşünerek 1 Milyar Dolar'a ulaşabiliyorum, o zaman iş değişir :))

0|0
    0|0
    • sadece düşünmek yetmiyor elbet. bazı şeylere ulaşmak için çabada göstericeksin. yani oturup hiç çalışmadan üniversite sınavına girip sadece olumlu düşünmek elbette yetmez. zaten bu sınavı gerçekten kazanmak istiyorsan çalışırsın. bunun yanında istemek, bu güce inanmak senin işini kolaylaştırır. yani ben böyle düşünüyorum

• Tamam şimdi aynı fikirde olduğumuz kesinleşti. Ben de buna inanıyorum çünkü.

• E=mc2 diyorsun yani. Quntum fiziğinde ilginç olan bir parçacığın milyarlarca ışık yılı mesafeyi anında katedebilmesi. Gerçekten ilginç. Umarım o günleri görürüz.

0|0
    0|0
  • Birileri kuantum adı altında seni yemiş bence.

0|0
    0|0
  • bildiğin saçmalık onlar

0|0
    0|0
  • seviyeyi yükseltici konular açılmasına karşıyım :D alışık değilim burda bu sorulara

0|0
    0|0
    • boş boş muhabbet yapılcağına bu tarz konular keyifli :))

Kızlar Ne Diyor 6

• kuantum şuna döndü link

0|0
    0|0
  • bos laf.

0|0
    0|0
  • durma dusun canım sen ... olur olur .. otur bol bol dusun :P

0|0
    1|0
  • Katılıyorum. Her istediğim zınk diye oluyor neredeyse :)

0|0
    0|0
  • koskaca kuantumun düştüğü hallere bak yahu.

0|0
    0|0
  • ohannesburger

0|1
    0|0
Yükleniyor...