Kitap almak istiyorummm yardiimmm !!!!!

arkadaslar yeni bir kitap almak istiyorum imamin manken kizi diye aranizda okuyan varmi bu kitabi

link

Güncellemeler:
peki gercek yasanmis bir roman tavsiye edebilirmisiniz? dini ve etkileyici olmasini istiyorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• İmamın manken kızı Avustural’yada dünyaya gelir, kendini Müslüman zanneder evlendiği eşi ise Çin'idir. Onu müslüman yapmaya çalışırken kendi yaşantısının Müslümanlıkla alakası olmadığı anlar. Kısacası yurt dışında yaşamış insanların dinimizi tam anlamıyla öğrenememesinin en güzel örneği.. :)

Çok satan ve önerilen bir roman.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• emine şenlikoğlu sanırım ben okumadım ama birçok kişi tavsiye ettim din içerikli kitapları seviyorsan emine şenlikoğlu maria ' yı tavsiye edebilirimm..

0|0
    0|0
    • bu kitabini okudun mu pekii. ne icerikli bu kitabi babasi imam kizi gizli gizli mankenlk mi yapiyor oyle biseymi? evet dini kitap istiyorum

• babasının sözlerini dinlemeyen ve babasının statüsünü hiçe sayarak yaşantısını tam tersi bir şekilde yaşayan bir kızın hayatı.. maria yı okumalısın o halde mutlaka akıllara zarar bir kitap..

• Ahmet Efe - Yunus Emre link

0|0
    0|0
  • Emine şenlikoğlunun kitabını okuyup da ne yapacaksın.

0|0
    0|0
  • eleştiri, ben okumam sırf adı bile yeter.

0|0
    0|0
    • ben dini kitap istiyorum bu dini bir kitap galiba. peki ne tavsiye edersin? dini olacak ama

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...