Sorum ateistlere ve müslüman olmayanlara?

müslümanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ve halinizden (inancınızdan ) memnummusunuz?

Güncellemeler:
şöyle söyliyim hiç müslümanlara özendiniz mi

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Müslüman değilim, dinsizim. Deistim ben ve inancımdan da memnunum. Bir çok müslümanları kınıyorum.

2|0
    3|3
    • neden peki eğer Tanrı'nın varlığını inanıyorsan eğer peygamberlerde inanmalısın

• Nediion Anlmadım töbe töbe

• Yanlış yazdım özürdilerim İyi günler

En İyi Kız Görüşü

• ben bu ülkede gerçek müslümanlar olduğuna inanmıyorum. Dini kullanıp pazarlayan insanlar var gerçek müslümanlara saygım sonsuz tabi

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İyi bir müslümanla ateist arasında ince bir çizgi var
    ama ben müslüman tarafındayım hamd olsun = )

2|3
    0|0
  • Genelde hosgorulu oluyorlar
    Not:Ben muslumanim

1|0
    0|0
  • Ateizm bir inanç değildir. (Teizm inançlı demek A-Teizm inançsız demektir.) Ateist birisine "inancın hakkında" diye bir cümle ile başlarsan kaideye almayacaktır. Kel bir adamı saç rengi ile yargılamaya benzer. Gereksiz bir konuşma olacağı belli olur. Ben Ateist bireyim. Tanrıya gerek duymuyorum neye ihtiyacım var ise kendim yapıyorum ve öleceğimi biliyorum. Tanrı'nın benimle bir sorunu da var ise yerimi biliyor olmalıdır.

0|0
    0|0
  • İnsanları kafama dert etmiyorum bana bir zararları olmadıkça iyisi var kötüsü var.. Müslümanlara özenecek bir durum yok, özensem dinden dönmezdim.

0|0
    1|0
    • konuyu çarpıtma

• İnanır mısın inanmaz mısın?

• İnancımdan memnunum. Şükürler olsun İsa Mesih gibi birine özendim Çarmıhta can çekişirken katillerine Baba onları affet ne yaptıklarını bilmiyorlar diyen eşsiz birini örnek aldıgım için çok memnunum

0|0
    0|0
  • evet çok memnunum

0|0
    1|0
  • A-teizm bir inanç değil. ( A=Anti[karşıt], teizm=tanrıcılık (tanrı inancı, din gönderen tanrıya inanan.) Anlamına da bakarsan: '' tanrıcılık karşıtı '' gibi bir anlamı var. Öyleyse bu bir inançtır zımbırtısını bırakman lazım öncelikle

0|0
    1|0
    • ama onlar inanmadıkları şeyin doğru olduklarını düşünüyorlar buda bir nevi inaçtır

• Gülünçleşme. Dindarlar kitabı kendilerine yol gösterici olarak alırken dindarlar kutsal kitabı alır. Sen hiç, yer çekimine inanıyorum diyen bir ateist gördün mü? :)

• Gerçeği görüyorum kör diilim en yaşabilir din islamdir.

0|0
    0|0
  • Budistim. İslamın bir çok güzel yönleri var. fakat teolojisine inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • bence önemli olan neye inandığımız değil önemli olan inandığımız şeylerde her zaman bilimsel şüpgeciliği bırakmadan farklı düşüncelere açık olmak ve hoşgörülü olup aynı arayışta olan diğer insanlarıda kendi gibi görüp saygı duymaktır

• Ateist olmadığım için cevap veremeyecem bu soruya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...