Kızlar dikiş nakış işlerinden ne kadar anlarsınız?

her geçen zaman bu işlerden anlayan bayanlar azalıyor. sizler bu işlerden ne kadar anlarsınız? kendinize, eşinize, çocuklarınıza, akrabalara bişeyler örer dikermisiniz?

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Çocukken o hevesle babama bi atkı örmüştüm. Ondan sonra bir daha elime almadım almam da sanmıyorum :)

0|1
    0|0
  • Ben bu tarz işleri çok seviyorum,bence eğlenceli , belki aileden gelen bir şey yazın canım sıkılınca etamin falan yaparım .

0|1
    0|0
  • asla öremem zaten beceremem de.ama yara dikebilirim

0|1
    0|0
  • çok iyi anlarım annanemden dolayı :)

0|1
    0|0
  • babamın takım çantasından anladığımın 10'da 1'i kadar anlamam. evimde kalıyorum evet ama kısmetlerim de gani gani..

2|0
    0|0
    • biraz anlasaydınız keşke. aileden uzakta çalıştığınız için mi kendi evinizde kalıyosunuz ve ayrı evde kalmakla kısmetin ne nasıl alakası var?

• hiç anlamam en fazla düğme dikerim okadar

0|0
    0|0
  • kopan düğmeyi dikcek kdr :)

0|0
    0|0
  • asla yapamam yemek yapmayı bıle yenı öğrenıyorum.. :)

0|0
    0|0
  • dugme sokuk fılan dıkebılıorum orgudede ıyyımdr

0|1
    0|0
  • ben iyi anlarım 8 yaşlarımda el bezi 10 yaşlarımda havlu kenarı 13 yaşlarımda patik 15 yaşlarımda dantel örerdim fakat şu sıralar örmüyorum vaktim yok ve boş işler olduğunu düşünüyorum yapacak o kadar iş varken uğraşamam

0|1
    0|0
    • bu kadarına gerek yokta zaten. arada bir tarz, güzel desenli kazak, atkı, eldiven,.. örmeniz güzel olurdu.

• ne güzel öğretmiş işte anneniz memnun değilmisiniz öğrendiğinizden.

• hayır alakası yok.Söylediklerimi yanlış anlıyorsunuz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...