Yeni metal coverim izlermisiniz?

Sadece Metal müzikten anlıyan arkadaşlar rica ediyorum. Videoburada Tarz Melodic Deathmetal

Güncellemeler:
Tekrar konumu güncellemek istedim.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Nemesis.. çalmasını sevdiğim parçalardandır. Muhtemelen tenörsün. Screama erişmen zor değil ama pes brutala biraz özen verirsen bu iş tamamdır. Farkettiğim bir ufa sorunda şu. Öncedende buna benzer bişey söylemiştim sanırım. Nefes. Diyafram kullan. Ciger hem nefesini ayarlamanı zorlaştırır hemde seni yorar. Başarılar ;)

0|1
    0|0
    • Hastayım ben şuanda videonun altına yorum düşmüştüm gribim henüz daha burnum açılmış değil:D evet haklısın o konuda nekadar kullanmaya çalıssamda söylerken unutuyorum birazcık parçayada fazla hakim değildim teşekkürler:)

• Whitechapel- phill bozeman bilmemi low screaming kralı o adam çoğu vokallleri biliyorum abi ama dediğim gibi hasta olduğum için pes brutal çıkmıyordu diğer coverlerime bakabilirsin ayrıca ben guttural vokal, pig squal filanda yapabiliyorum abi:D

• Ayrıca biliyorsunki mikforon olunca o sesler daha kolay çıkıyor mikforon tekniginide biliyorum
      www.facebook.com/.../?type=2&theater
      burada 2 videom ama telefonla kaydettim telefonda belli frekansa kadar kaydettigi için hakiki sesi vermiyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...