Wattpad haksızlıkları?

Wattpad hikayelerinin çoğu hak ettiği yerde değil, bilindik bir kaç hikaye dışında gerisine kimse bakmıyor ve ilgilenmiyor, ki bu yazarların kalemi onlara göre daha güçlüyken. buda benim hikayem ilk bölümü okuyup zaman ayırıp yorumlarsanız sevinirim. hoşunuza giderse zaten devam edersiniz ki gideceğine eminim. şimdiden teşekkürler https://www.wattpad.com/story/37830464-koruyucu-melek

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• afferin yazın böyle sitelere sonra sizin hikayenizi değiştirip çalsınlar kitap çıkartsınlar

0|0
    0|0
    • orjinali bende bu burada yazılı belge gibi belli yani :D kitabı yazma zamanım falan ayrıca o işler kolay değil

• valla hiç bir şey bildiğiniz yok o siteyi kuranın ne için kurduğunu biliyormusun? adam senin kitabını çıkarsa sen nerden bileceksin? heleki başka dile çevirip çıkartsa kısacası sizi kullanıyorlar

• doğru l*n

En İyi Kız Görüşü

• 5 senedir karanlık fantastik alanında bir kitap serisi yazıyorum. Geçen günlerde şu wattpad'e bir bakayım dedim ve kitaplarımın orda hakettiği ilgiyi göremiceğini farkettim çünkü o sitede 14 15 yaşlarındaki vampir meraklısı gençler takılıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Wattpad 'da en son ikizleri okudum. Lanet olası kız öyle boktan bitirmiş ki iki saat ağladım. O günden beri okumuyorum

0|0
    0|0
  • aynen beeee :D
    bn de bir kitap yazdım tanıdık tanımadık herkeze gösterdim beğenildi bna göre de oldukça güzel ama su an kitaba bkan yok wattpadde ! :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...