Şeker portakalı & Deli Çocuğun Güncesi?

Bu iki kitabı yeni sipariş ettim ve çok çok çok merak ediyorum okuyanlar var mı ve yorumlarınız neler :) ?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şeker portakalını okudum anlayana harika bir kitap. Öneririm...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şeker portakalını okudum. Pişman olmazsın. 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Şeker portakalı dediğin kitabı orta okul yıllarında olsa gerek, bir hocamız aldırmıştı galiba ☺ Okumamıştım tembellikten ama demekki iyi bir kitap ki istemişti ☺ Hatta bitirince burada yorumunu bile yazabilirsin ☺

1|0
    0|0
  • Şeker Portakalı kitabını bende merak ediyorum. Okuduktan sonra nasıl bir kitap olduğunu bana da söyler misin? :D

1|0
    0|0
  • Simyacı-Yüzyillik yanlızlık- bunlarıda oku tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • şeker portakalını okumuştum zeze iyi çocuktur

0|0
    0|0
  • Şeke portakalı kitabını yıllar önce okumuştum yanlış değilsem sıkıcı bir kitaptı

0|0
    0|0
  • okumadım :/

0|0
    0|0
  • Kitapçı da çalıştığımda varsa yoksa o şeker portakalı özellikle öğretmenler tavsiye ediyor.

Dünya Roman kategorisinde yer alıyordu , güzel bir kitap olmalı hiç merak edip bakmadım açıkcası :)

0|0
    0|0
  • Şeker paprtakalı efsanedir 😊

0|0
    0|0
  • Güzel olursa bende alırım. Yeni kitaplar alcamda karar veremedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şeker portakalını sanırım orta okulda okumuştum.:D hatırladığım kadarıyla çok güzel bir kitap. O zamanlar satışı yasaklanmıştı içinde bir küfür olduğu için. Oysaki s*ktir et kitabının satış rekorları kırdığı dönemdi.

1|0
    0|0
  • Şeker portakalı gerçekten harika bir kitap ama su an çok daha iyi kitaplar var güz delisi bukre ben baba olamam gibi çok güzel kitaplar var bunları da tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Şeker portakalını ilk okuduktan sonra keşke okumasaydımla iyiki okumuşum arasında bir duygu hissetmiştim. ne kadar duygulanmıştım ne kadar ağlamıştım peh gözümde yaş kalmamıştı. oku onu oku. öbürkünü bilmem.

1|0
    0|0
  • Şeker portakalini ben ilkokulda okumuştum çok güzel yaş farketmez herkes okumalı eminim çok beğeneceksin

0|0
    0|0
  • İkiside güzel ama şeker portakalı klasiktr

0|0
    0|0
  • şeker portakalını okudum :)

0|0
    0|0
  • Okuduğumda ağladım diyenlere yok ben ağlamam dediğim ve bitirdiiğmde hüngür hüngür ağladığım tek kitap mutlaka oku pişman olmazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...