Aramızda Üniversite okuyan kimler var?

Üniversite okuyan yada bitiren var mı? Hangi bölümler? HAni üniversite?Zamanınız nasıl geçti ve geçiyor? :D

Güncellemeler:
Uyuyamıyorum :D Üniversteden kalan bir alışkanlık:D Kokoreç mi yaptırsam ne
Samsun 19 mayıs bitirdim. İMKbde yani borsada staj yaptım :) Şİmdi iş ortamında başım ağrıyor:D
BU eksicilerin derdi nedir yokmu ben yapıyorum diyerek yüreklice ortaya çıkacak..Yüreği yoksa bu şekilde terbiyesizlik yapıyorsa şunu izlesin >>> link

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• ADÜ turizm taze bitti:D

0|1
    1|4
    • Benimde taze :D ÜNiversite sonrası zor geldi bana.İş ortamı:D

• evet görüldü:D ya harbi ne çok sevenin var yorum yaptık diye bir topa tutmadıkları kalıyor bizi:D

• Bilmemmi :D Kıskançlık çok zor:d

Kızlar Ne Diyor 5

• Mezun. 3. sınıfa kadar üniversite okuduğunu fark etmiyosun. Hakkıyla okumadım, daha fazla gayretle daha iyisini yapabilrdim. Okuyanlara yazıyorum, çektiğiniz her sıkıntı buna değer.

0|1
    2|2
  • Sabancı-birinci sınıf-bölümüm belli değil ortak dersler görüyoruz şu an :) Birinci dönemim aşırı yoğun geçti ama ikinci dönem için hazırlıklıyım tatilde çalıştım önceden. Gelsin dersler :D

0|1
    2|1
  • Uludağ - Matematik 3.sınıf.

1|1
    1|3

• 3.ye başladım.

0|1
    1|1
  • Marmara Üni. - Türk Dili ve Edebiyatı

3.sınıf

0|1
    2|2
    • Üniversite güzel dolmabahçeye giderken fakültelerden birisini görmüştüm şimdi aklımda değil.

Erkekler Ne Diyor 9

• Amasya İnşaat Teknolojisi 2. sınıfın başında bıraktım şimdi yeniden hazırlanıyorum açıköğretimden devam edeceğim işletme falan .

0|1
    0|2
    • HAyırlısı:D

• Yapıcak birşey yok ne çan eğrisi var ne dc var geçme notu 60 sözelciyiz sayısal bölüme geldik iş imkanını düşünerek ne kadar çabalasak milletten birşeyler kapmaya çalışsakta olmadı 1. senenin sonunda 11 tane zayıf vardı bunların 6 tanesini bütlerde verebilmek için 90 almam gerekiyordu bende bıraktım geldim :)

• 2006 mezun. lüküs hayat

0|1
    2|2
  • yeditepe diş hekimliği son

0|1
    0|3
  • Selçuk - Gazetecilik 3.sınıf

0|1
    2|4
  • Muğla turizm

0|1
    2|2
    • güzel...

• Sen güzel dedinde kim -1 dedi muğla üniverisitesiyele ne alıp veremediği var o arkadaşın ama ben 2009 mezunuyum o günleri özlüyorum

• Eksileyenler heryerde takma kafana.

• ODTÜ uluslarası ilşkililer 2. sınıf

0|1
    0|2
  • Marmara- Gazetecilik Daha 1. sınıf oldugu icin ilginc bişey yok. Evden okula okuldan eve:D

0|1
    2|4
  • Fizik bölümünü 3. sınıftan bıraktım bilgisayar mühendisliği okuyorum.

0|1
    2|4
  • birini okudum bitirdim..biri yarım kaldı

0|0
    2|5
Yükleniyor...