Sunumdan anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Marksizmin müzigimize etkisi hakkında 15 dklik bir sunum yapmam gerekiyor. ders sosyoloji. bu kadar uzun bir sunum nasıl hazırlanır nelere dikkat etmeliyim fikir verir misiniz

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Eğer video bulabilirsen video ekle daha sonra resim mutlaka olmalı çünkü dikkati çekmeyi sağlar. Yazı konusu da her bir sayfada 4 satır olursa hem izleyicinin gözü yorulmaz hemde slayt sayını arttırırsın arada da sınıfa soru sor. Ya da girişte hiç duydunuz mu diye bir soru sor bir kaç kişiye söz ver

0|0
    0|0
    • o şekilde değil sadece anlatacağım tahtadan sadece 3 dklik müzik açacağım

• Başka ne demem gerekiyo geleyim anlatayım istersen :D Araya iki espri kat sınıf gülünce 1 dkk daha geçer :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• Hacı aslında işin çok basit
    bir Müzik çalar Sonra sen Marksizim açıklaması yaparsın ve Müziği tekrar çalarsın Marksizimin bu müzik üzerindeki etkilerinden bahsedersin zaten 3 Dakikadan 2 Kere Şarkının çalması 6 Dakika sürer Çok kolay doldurabilirsin yani

0|0
    0|0
    • öyle değil bro müzik üzerinde anlatılmayacak. sosyolojik olarak nasıl bir sunum olabilir?

mesela grup yorumun diğerlerinde farkı ne
      ülkemizdeki müzikle dünyadakinin farkı ne

Kızlar Ne Diyor 1

• yalnız yapacaksan sunumu hocayı tamamen ignore et herkesle göz teması kur rahat ol el kol hareketleri de ekledin mi tamamdır 😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yazman gerekenleri parça parça yani bölerek yazki hem göz yormasin hemde uzun sursun aralar foto falanda eklersin

0|0
    0|0
  • Guerilla parçasını dinlet yeter

0|0
    0|0
  • sunum yapacağın dersi ve hocayı iyi tanıman lazım ben lise zamanında her hafta bir iki sunum yapıyordum ve hocalarım öğretmenler odasında bile beni konusuyordu hocanın sunum sırasında ssorabileceği soruların cevaplarını hazırla sorduğu an takır takır cevap ver ikincisi bool bol görsel kullan sunum müzikle alakalı olduğu icin bir kac örnek parca koy bu akımdan en cok etkilenen sanatcılarla alakalı bir kac sey söyle resim koy vs vs

0|0
    0|0
Yükleniyor...