Müslümanlar neden düşmanlarından medet umuyor?

Müslümanlarda din ile kültür öyle bir iç içe geçmiştir ki bir ülkeyi o dine mensup sanarlar her neyse esas konuya geleyim.
Müslümanlar Hristiyanlara düşmandır bu gerçek , ama bize düşman oldukları halde Hayalleri Amerika, Kanada, Avustralya , Kore, Yeni Zelanda gibi Hristiyan nufusun hatırı sayılır oldugu ülkeler.
Ne kadar komedi ve gülünç bir durum.

Güncellemeler:
Madem bizlere muhtaç değilsiniz Neden Suudi arabista iran pakistan lübnan gibi islam devletlerine gitmiyorsunuz? oralara neden sıgınmıyorsunuz atıp tutanlar sizi
https://www.youtube.com/watch?v=lgROhpUDp24

Ey iman edenler, yahudi ve hristiyanları dostlar (veliler) edinmeyin; onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden onları kim dost edinirse, kuşkusuz onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna hidayet vermez. MAİDE 51

Kendilerine kitap verilenlerden, Allah'a ve ahiret gününe inanmayan, Allah'ın ve Resûlü'nün haram kıldığını haram tanımayan ve hak dini (İslam'ı) din edinmeyenlerle, küçük düşürülüp cizyeyi kendi elleriyle verinceye kadar savaşın. TÖ

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Dinci partiye oy verip Hollanda'da yaşıyorlar en komik örneği bu bence. İslam ülkeleri hala din etkisinde ve çöplükten farksız, bunun farkındalar.

1|2
    0|0
    • Sorudan cevap veremiyorlar gelmişler bana özelden kafa tutuyorlar telefonunu ver adresini ver diye.))

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Belli kimin kimden nefret ettiği

0|0
    0|1
    • Ey iman edenler, yahudi ve hristiyanları dostlar (veliler) edinmeyin; onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden onları kim dost edinirse, kuşkusuz onlardandır. Şüphesiz Allah, zalimler topluluğuna hidayet vermez. MAİDE 51

Kendilerine kitap verilenlerden, Allah'a ve ahiret gününe inanmayan, Allah'ın ve Resûlü'nün haram kıldığını haram tanımayan ve hak dini (İslam'ı) din edinmeyenlerle, küçük düşürülüp cizyeyi kendi elleriyle verinceye kadar savaşın. TÖVBE 29

her kim dinini değiştirirse onu hemen öldürünüz... cesetlerini köpeklere yediriniz" [el-Buhârî, es-Sahîh, Cihâd, 149; Ebû Dâvûd, es-Sünen, Hudûd, 1; et-Tirmizî, es-Sünen, Hudûd, 20; İbnu Mâce, es-Sünen, Hudûd, 2.]
      evet belli haklısınız kimin kime düşman oldugu

• Hadisler dinin kaynagı degildir sorularıma cevap ver
      İsa kıyameti bilmiyor ne olucak?

• ha tabi işine gelmedi öyle değil mi?
      Çok zorda kaldın değil mi?
      işinize gelmeyince hadis sahih değil işinize gelen dogru geçin bu ayakları artık
      Senin o dinin rafa kalkıyor aklı başında olan kimse böyle bir kuralı emreden dine inanmaz
      Ne o yoska ayetleri mi inkar ediyorsun :) işine gelen ayet dogru gelmeyen yanlış mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Arkadasim Elhamdulillah Muslumanim devletin dini yoktur genellene yaparak insanlari ele alamazsin. Her neyse esas konuya gelelim hristiyani veya yahudiden haz almam insanbkatlettikleri icin ve inancima gore lanetlenmis olduklari icin. Amerika ve Koreye gittim uzunca sure kaldim cogu ateist hele kore %95 ateist. Siz de buralara ve bizlere mihtac degilsiniz cok istiyorsaniz saydigin hristiyan ulkelerine gidebilirsin benim devletim burasi saygili olacaksak insan gibi berabrr de yasayabiliriz. Bide sunu izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|1
  • Gerçek müslümanlar kimseye düşman değillerdir. Allah için yaşarlar. Allah dostu herkesi severler

1|1
    0|1
    • Ya tabi öyle
      Maide 51 , tevbe 29 daha say say bitmez de soruma cevap veremediniz

• evet aynen asıl kimin kime düşman oldugu belli oluyor
      günah olmasın bak araştır kanada da yaşam hakkı istemek :D

• @Kuskuun hangi birine laf anlatacaksin kardeşim

• zaten onlar hep haksizlik eder, mesela ben belcikada yasiyorum yani hiristiyan ulkesi. onlar hep muslumanlar saptirmak isterler. mesela okul veya isyerinde mudur veya patron cumaya gitmeme izin vermiyorlar. hiristiyan ulkesi diye gidemeyecek miyim ya. hadi hiristiyanlar anladim pazar gunu kiliseye gidiyor peki yahudiler niye is yok onlar niye cumartesi gunu tatil haksizlik degil mi? yani cumartesi pazar is yok cumartesi yahudiler gunu pazar ise hiristiyanlar gunu peki muslumanlar hakki yok mu ya burada haksizlik var. dogru degil mi?

0|0
    1|0
    • Adam sana izin vermek zorunda değil o zaman cuma günü tatil olan bir yere git orda çalış
      ya da arabistana git orda çalış orda anlayışla karşılarlar.
      şu komediye yüzsüzlüğe bak belçikada yaşıyor ama cumaya gitmeme izin vermiyor diye bana kafa tutuyor.

• Kardeşim senin işin gücün engellemek hiçbirşey bilmiyorsun bundan emin ol
    insanların dinin eleştirerek zevk aldıgını sanıyorsun

0|0
    0|1
  • kim diyo düşmaz o yobaz müslümanlar hristiyanlara düşman gericiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...