Grup yorum hakkinda ne biliyorsunuz?

Arkadaşlar yeni biriyle tanıştım ve grup yorum hastası bender ilgisini çekebilmek için bende grup yorumu severim dedim hakkında hiç birşey bilmiyorum adını duydum bir iki şarkısını bilirim ama detayını bilmem aydınlatırsanız sevinirim

Güncellemeler:
merak ettıgım su aslında bana erzıncanlıyım dedı esmer acaba kurt mudur yanı dırekt soramam kı .s yanlıs anlamayın karsı degılım kurtlere ama merak ıste :(

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• üyeleri süreklideğişen tutuklanmalar ayrılık vs. vs.. pkk dhkp-c sempatizanı bir gurup

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kürt olsa nolcak arkadasim ? Ayrica 10 dakikada ogrenemezsin. Ben 13 senedir dinliyorum takip ediyorum. Zaten senin gibiler dinlemesinde takip etmesinde..

2|0
    0|0
  • yeni duyuyorum zat-ı allerini

0|0
    2|0
  • Muhalif müzik grubu. Sosyalistlerdir , bu yüzden terör örgütü suçlamasıyla karşı karşıyalar . Devlet işte işine gelmediğini terörist der :D

2|0
    0|0
  • link

Bu şarkısında defalarca en iyi, en hisli, en kaygılı gurup oldugu kanaatine varmıştım.

1|0
    0|0
  • youtubeden şarkılarını dinle işte

0|0
    0|0
  • Grup yorum : DHKP-C , Pkk vs. Öldürülen teröristlerin adının geçtiği şarkılar yapan grup.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Politik müzik yapan bir grup. Burada detaylı ve yeterli bilgiyi edinemeyeceğin tarzdan bir grup. Benim de çok severek etkinliklerine gittiğim bir grup. link En anlaşılabilir türkülerinden birisidir.

2|0
    0|0
  • İnsanların İçindeyim parcası geliyor aklıma direkt

Az tutuklanmadılar bir de onu biliyorum

2|0
    0|0
    • Grup yorum Türk soludur :) Kürtler senden pek bir farkı yok canım benim yaklasınca ıırmıyor yani bunu kendisine acık acık sorsana kültürlerini kültür degisir de insanlar gene insandır yani

• muzik evrenseldir siz neyi tartisiyonuzki arkadaslar ? grup yorumun turkuleri insanin kanina iligine isler alir goturur siz olayi nerelere cekiyosunuz ayip

0|0
    1|0
  • admlr pkkli yaptilar daha ne diim :S

1|0
    1|0
  • YORUM YOK BACIM...

1|0
    1|0
Yükleniyor...