Dizilerdeki baş roldeki kadinlar neden 15 yaşındaki çocuklar gibi davranıyor? (Resimli)?

Dizilerdeki baş roldeki kadinlar neden 15 yaşındaki çocuklar gibi davranıyor demiş biri ve güzel demiş. Erkekler zeki kadinlardan hoslanmadigi için mi? Dizilerdeki baş roldeki kadinlar neden 15 yaşındaki çocuklar gibi davranıyor? (Resimli)?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Böle aptal olursanız sevilirsiniz, sayılırsınız mesajı verilmeye çalışarak toplumu aptallaştırmaya çaılşıyorlar hepsi bu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle yapınca samimi ve masum oldukları imajını vermeye çalışıyorlar ama alttan alttan gençlere kötü örnek oluyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç düşünmedim fazla kafa yorma mak lazım bazen kadınlar gerçekten 15 yaşında çocuk gibiler

@Kizilnet

0|0
    0|0
  • Türkish kezban :) sanki o oynayan kızlardan cok farkınız varda :)

7 den 70 e

0|0
    3|0
    • Allah im herkes karşısına bir ayna ve baksa sonrada o cenesini kapasa

• yüzü gülen, huzur veren kadınlardan hoşlanır. zeki demek suratsız demek değil

0|0
    1|0
    • Zeki ve suratsiz demedim. Ama bunlarda zekice birsey goremedm saçma sapan çocukça hareketler. Sanırım zeki kadınlar erkekleri ürkütüyor :)

• kız doktor olmuş daha ne yapsın zeki olmak için 8) çocukça hareketlerin zekayla alakası yok

• Allahim :/

• arz talep meselesi milletin hoşuna gidiyor hatta bunlara özeniyorlar boşuna 30 yaşındaki kadına ergen demiyorum ben

0|0
    0|0
  • Toplumumuza bu şekilde Aptalca davranmanın iyi bir şey olduğu mesajını vermeye çalışıyorlar yersen!

0|0
    0|0
  • biraz zeka işi yapımlar tutmaz nedense ve yayından kaldırılır...
    yoksa leyla ile mecnun hala devam ederdi.
    bu yasakçı zihniyet bu eleştiriye tahammülsüz kafalar yönetimde olduğu sürece bu tarz sorular sormakta anlamsız

0|0
    0|0
    • Ulkenin genelinin izledigi dizi ve proglar ulkenin kültürünü de gosterir. Aci olan şu ki surekli bu tip diziler ve sacma sapan programlar rağbet görüyor.

• aslında görmüyor. bir gazlama yapılıyor ve herkes oraya yönleniyor. beğenmese bile zorla kendini beğenmeye şartlıyor izleyici...
      büyükler bu yönlendirmeyi güzel başarıyor.
      balık tutanlar daha iyi bilir bunu. mesela kefal avlamak için hemen olta atmazsın önce ekmek parçaları atarsın beklersin... balıklar gelir ekmeğe saldırır sonra ekmekli iğneleri atarsın...

• bu dizileri izleyemiyorum çünkü çok küfür ediyorum kız var beyin yok bide erkekler zeki değil olgun kadınlardan hoşlanır

0|0
    0|0
  • 1. sıradaki çok yapmacık cok dengesiz
    cok gıcık. çok saçma
    yazık onlara özenen ergenlere.

0|0
    0|0
  • Bizim dizileri izlememe sebebim.

0|0
    0|0
  • Yoksa Nasıl İzlenecek :)

0|0
    0|0
  • Bu dizileri izleyenlerin beyinsiz olduğu gerçeği de var önemli olan o. toplum yerinde sayıyıor böyle saçmalıklarla

0|0
    0|0
    • Beyinsiz falan demiycem de evt toplum yeri de sayip duruyor malesef

• Saçma sapan diziler işte.

0|0
    0|0
    • Kesinlikle

• Malesef durum bu hale gelmis. Teknoloji güzel ama nasil kullandığına bağlı. Kimisi kendini gelistirmek icin birseyler ogrenmek için kullanir. Kimiside iyice asosyellesip aptallasmak için tamamen tercih meselesi birsey diyemiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...