Recep Tayyip Erdoğan'ın Hayatını Anlatacak Olan "Reis" Filmi Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

Recep Tayyip Erdoğan'ın Hayatını Anlatacak Olan "Reis" Filmi Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

0|0
1113

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir senaristin yalakalık yapıp, REİS kimliği altında, aslinda onun "Reis" olmayıp, onu reis olarak göstererek, ülkücülerin kimliğini kullandırıp, kendilerine çevirenler, değil film yapmak, onlardan amatör kameraman bile olmaz.

Bugün, amaçlarının siyaset değil ve siyasi fikri olmadan, sırf birilerine YALAKALIK için yaptıkları bu tür ÇAKMA realist yaklaşımlar ile aklınca birilerinin gözüne girmeye çalısıyorlar.

Unutmadan belirteyim, ülkeye faydadan çok zarar olan birisinin filmini çekmek, bu ülkede ki şahs-i zürriyetlerin bu ülkeye değer vermediklerini ve bu değerin çok, çok, çok şımartılarak birilerinin "Ağzına tükürme" derecesine getirildiği halde halen bunu destekleyenlere benim akl-ı şerifim almıyor. Çünkü, millete ANANI DA AL GİT diyenlerin filmini izleyecek kadar ahmâklaşmadım.

#İZLEMEYECEĞİM

1|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 10

• Çok güzel olacak eminim ki

1|2
    1|0
  • Reisi kim oynuyor

2|2
    1|1
  • Görmeden bırsey duşunemıyorum görunce soylerım fıkrımı.

0|1
    0|0
    • Fragmanı aslında çok ses getireceğine dair işaretler veriyor

• şu an yeni duyuyorum

1|2
    0|0
    • Fragmanı izle bence çok ses getirecek gibi %50lilik 2 kesime de

• Tamam bakarım nasıl bir film olacak merak ettim ...

• bence cok sacma adam cosdu resmen

0|1
    0|0
  • Gereksiz

1|1
    1|0
  • İyi fikir aslında

1|1
    4|1
  • kesinlikle izleyeceğim

0|0
    0|0
  • Ortasına k koyup tersten okuyunca anlaşılıyor :/

0|1
    0|0
    • Çok ayıp hiç yakıştıramadım 😀

• Komedi. hadi öldükten sonra sempatizanları icin yad edecekleri bisey olurdu da. neyse susuyorum

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Kesinlikle izlemeyeceğim

2|4
    4|1
  • Yalakalığın dibine vuran bir senarist-yönetmen ikilisi olduğunu, bakalım en kısa sürede nerelere gelecekler diye düşünmeden edemiyorum

3|2
    2|1
  • düşünmüyorum

2|2
    0|0
  • Ses getirecektir. Zamanında yapılan İslamiyete hakaret baskı ve şiddet yankı getirecektir. Bu ülkenin hamuru İslamla yoğrulmuş.

0|2
    0|1
    • Özellikle fragmandaki ezan okuma sahnesi beni bile eski zamandakilere karşı hınçla doldurdu yani

• Zamanında I harfi çizenleri hapise mi atmadılar
      Ezan sesini mi kısmadılar.
      Nenelerimizin başındaki yazmayı zorla açtırmadılar mı.

• Haklısın kardeşim

• Fragmaninda dahi tuglerim hazirola gecti heycanla bekliyorum

0|1
    0|0
  • Ülkede suç dosyası sayısı 10 misli artar.
    %49 gider izler ardından her gün yeni bir yolsuzluk/hırsızlık haberiyle uyanırız.

Bence sırlarını paylaşmaz.
    Ya da en basitlerini paylaşır.

0|0
    0|0
  • Reis olmamış '' Zübük '' daha çok yakışırdı ona

3|1
    1|2
  • Filmde hüloğ lu seçmenlerine de yer verecek lar mı

2|1
    0|2
  • bıktım bıktım bıktım her yerden bu adam çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Keşke siyaset değil de futbol üzerinden kariyerine devam etseydi diyeceğimiz konusu "hırsızlık" olan bir film olacak gibi. Gereksiz.

0|0
    1|0
  • İzledim... baya iyi yapmışlar. Bu kadarını beklemiyordum ama çok iyi bir filmyapmış adamlar. Devam filmleri gelecekmiş.

0|0
    0|0
  • isim yanlış Hz. RTE ya da Tanrı Tayyip deseler daha uygun olurdu malum Hz. Muhammed hata yaptı tayip hata yapmadı diyen bir yüzde %50 den bahsediyoruz

1|1
    0|0
    • Onların yanlışı kadar sen de yanlış yapıyorsun, tüm oy verenlere genelleme yaptığınız için muhalefetten öteye gidemiyorsunuz

Yükleniyor...