Amerika'da yaşayan var mı?

Merhaba arkadaşlar Amerika'da yaşayanınız var mı ? yada Toefl sürecinde olup kafayı yeme aşamasına gelen?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fullbright mı düşünüp düşünüp vazgectigim için henuz toefl a da girmedim

0|0
    0|0
    • eğer akademik durumun iyiyse fullbrightla uğraşma bireysel başvur bence. Amerika'da master imkanları çok geniş.

• kendime guvenemiyorum işte :) daha önce erasmusla ispanyaya gittim mesela insansın hastalanıyorsun yoruluyorsun ülkeni özlüyorsun falan filan burs daha kolay geliyor o acıdan:)

• merak etme bende bir yıl polonya'da erasmus yaptım neler hissettiğini emin ol biliyorum. Ama yeni dünyalar görmek yeni insanlar tanımak süper bişi sende biliyorsun ki eğer eğitimini önemsiyorsan biraz zorluk çekmek gerek :) meb bursuda deniybilirsn en basiti o aslında :) döndüğünde işte garanti.

• Amerika'da bir sene yaşadım. Toefl çok kolay gelmişti bana direkt girdim çıktım :) Sorun varsa yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
    • ya geçen toefla girdim ama tek sıkıntım reading sectionu ya diğerleri iyi geliyor onu yapamıyorum sence ne yapmalıyım?

• ilk önce bir araba alırıdın :D o arabasız gçeen bana 1 ayımı sor :S amerikadan nefret etmek nedemek kimse anlayamaz :D

• Aynen ilk iş araba alırdım :D Sen neresineydin? :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...